Proprietăți unice: 11
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

20.000 €
19.94 € / mp

Loturi teren intravilan în Dăești, cu utilități ...

Dăești

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
19

79.790 €

Casa de vanzare in Daesti 206 mp contruiti, 160 ...

Dăești

4 camere
206 mp
1.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
15

110.000 €

Apartament 2 camere | Loc parcare inclus | Etaj ...

Dăești

2 camere
66,1 mp
2013
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
13

349.000 €

Piscina | Restaurant | Evenimente Horeca | Daes ...

Dăești

320 mp utili
4.100 mp teren
2010
Agenție

2 luni în urmă
14

275.000 €
24.90 € / mp

Spatii industriale pe teren de 11043 mp Daesti ...

Dăești

11.043 mp teren
f.s. 450 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
14

180.000 €

Casa Daesti | Teren 1500MP

Dăești

6 camere
300 mp
1.500 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
29.52 € / mp

Teren Daesti / 814mp

Dăești

813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

215.000 €
19.47 € / mp

Spatii industriale pe teren de 12500 mp Daesti ...

Dăești

11.043 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

239.000 €

Vila Individuala - Piscina - Livada - Teren 187 ...

Dăești

7 camere
374 mp
1.871 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

4 luni în urmă
5

67.900 €
25.77 € / mp

Teren / Zona Daesti / Valcea /

Dăești

2.635 mp
2.635 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Dăești

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
9

58.000 €

Casa cu livada | Bujoreni | 1550 mp

Gura Văii

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
1.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

116.000 €
20 € / mp

Teren Iesire la Olt Gura Vai Posibilitate rate

Gura Văii

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.000 €

Casa batraneasca

Gura Văii

La ~5km distanță

3 camere
900 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

125.000 €

Vand Casa 373 mp, 2000 teren 6 km Rm Valcea acc ...

Gura Văii

La ~5km distanță

4 camere
373 mp
Agenție

3 zile în urmă
15

110.000 €

Apartament 2 camere | Loc parcare inclus | Etaj ...

Sânbotin

La ~5km distanță

2 camere
66 mp
Etaj 1
2010
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

240.000 €
260.000 €

Imobil comercial/turistic S+P+2 - oportunitate ...

Malu Vârtop

La ~5km distanță

16 camere
888 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

178.000 €

De vanzare casa - pensiune in statiunea Caliman ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

118.500 €
18.01 € / mp

Teren Jiblea Noua Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

6.581 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

105.000 €

Apartament decomandat 3 camere 2 bai 68 mpu eta ...

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa cu teren de vanzare

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

600 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

214.500 €

Casa de vanzare Calimanesti

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

170.000 €

Casa de vacanta cu priveliste deosebita

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

550.000 €

Investitie I Restaurant I Parc Izvor Caciulata

Jiblea Nouă

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
12.83 € / mp

Teren 3507 mp/ Seaca/Calimanesti

Seaca (Călimănești)

La ~5km distanță

3.507 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
14

178.000 €

De vănzare casă - pensiune în stațiunea Călimăn ...

Jiblea Veche

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

95.000 €

Casa 3 camere renovata, toate utilitatile, lang ...

Jiblea Veche

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

24.000 €
10.54 € / mp

Teren Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.278 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
17

170.000 €

Casa Jiblea Veche - Calimanesti

Jiblea Veche

La ~5km distanță

5 camere
169 mp