Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.334 €

Casă VALCEA, CURATURILE

Curăturile

3 camere
85 mp
1.250 mp teren
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

370.406 €

Casă/vilă VALCEA, CURATURILE

Curăturile

6 camere
642 mp
2.303 mp teren
1E
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.806 €
15.20 € / mp

Teren intravilan 1.500 mp, VALCEA, CURATURILE

Curăturile

1.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
30.19 € / mp

Teren intravilan 828 mp/Baile Govora

Curăturile

828 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
3

35.618 €
22 € / mp

Teren pentru constructii, Baile Govora

Prajila

La ~5km distanță

1.619 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

69.000 €

APARTAMENT DE VANZARE IN BAILE GOVORA - CENTRAL

Băile Govora

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €
24 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Baile Govora: 2500 mp cu He ...

Exterior Vest, Băile Govora

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

27.000 €

Garsoniera Baile Govora

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
16

179.000 €

Baile Govora Imobil cu 4 apartamente langa Hote ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

4 camere
264 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €

Casa de vanzare P+M, 193 mp, teren 1690 mp, Bun ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

5 camere
193 mp
1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

145.000 €

Casa Baile Govora

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

68.000 €

Casa de vanzare in Lapu?ata Construc?ie noua, c ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

64.000 €

BAILE GOVORA, APARTAMENT 3 CAMERE AMENAJAT MODE ...

Vest, Băile Govora

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție

3 luni în urmă
10

50.000 €

Oferta urgenta! Teren 1614 mp + constructie 240 ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

5 camere
336 mp
1.614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

145.000 €

Casa Baile Govora

Prajila

La ~5km distanță

200 mp
3.850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

145.000 €

Casa individuala | 4 Camere | Teren 3.850 MP | ...

Prajila

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
3.850 mp teren
2011
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

264.900 €

Spatiu comercial + hala industriala + teren 320 ...

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

469 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

63.000 €

Apartament Baile Govora

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €

Casa si teren | Baile Govora|145.000euro

Central, Băile Govora

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
3.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

64.000 €

Vand apartament 3 camere Baile Govora

Prajila

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție

9 luni în urmă
7

36.500 €
4.49 € / mp

Teren Govora / 8131mp

Băile Govora

La ~5km distanță

8.131 mp teren
f.s. 56 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

200.000 €

Casa de vanzare - Parter + Etj1 + Etj2

Gurișoara

La ~5km distanță

5 camere
468 mp
1.634 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

9.300 €
0.82 € / mp

Vand teren cultivat

Bârlogu

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

9 €
0 € / mp

Teren de vanzare Barlogu valcea

Bârlogu

La ~5km distanță

4.183 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

122.000 €

Vila P+E+M cu garaj ?i bucatarie de vara in Pau ...

Păușești

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
425 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

700.000 €

Domeniu de vanzare, Baile Govora(Pausesti-Otasa ...

Păușești

La ~5km distanță

10 camere
307 mp
20.875 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
7

55.000 €
13.56 € / mp

TEREN 4055 MP, DESCHIDERE 28 ML

Păușești

La ~5km distanță

4.055 mp teren
f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

130.000 €

Casa de vanzare la 7 km de Ramnicu Valcea

Păușești

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
205 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

139.000 €

Vila | P+2 | Magazin | Pausesti-Maglasi | Cheia

Păușești

La ~5km distanță

7 camere
950 mp
950 mp teren