Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €

Casa de Vanzare | 3 camere | Centrala Gaz | Pan ...

Buleta

3 camere
100 mp
509 mp teren
2022
Agenție

1 lună în urmă
13

227.000 €

Vila | P+1+M | Zona linistita | Moderna

Buleta

4 camere
236 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

115.000 €

Casa de vanzare Mihaesti

Buleta

3 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

170.000 €

Casa Barsesti Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

170.000 €

Casa Barsesti Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

445.000 €

Casa de vanzare! Accept schimburi! Domeniu rezi ...

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
600 mp

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

teren de vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

245.000 €

Casa si teren de vanzare langa Baile Govora

Mihăești

La ~5km distanță

6 camere
1.310 mp
1.310 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

115.000 €

Casa de vanzare Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
830 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

159.000 €

Casa individuala Noua 2026 P+E /Magura Residenc ...

Mihăești

La ~5km distanță

5 camere
143 mp
503 mp teren
Agenție

Ieri
6

53.000 €

Apartament 3 Camere Baile Govora

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
1980
4E
Agenție

1 lună în urmă
4

356.000 €
16.99 € / mp

Teren pentru hala, logistica sau parc auto 72 m ...

Mihăești

La ~5km distanță

20.954 mp
20.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

159.000 €

Casa de vanzare la cheie Mihaesti Valcea

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
13

227.000 €

Vila | P+1+M | Zona linistita | Moderna

Mihăești

La ~5km distanță

5 camere
236 mp
674 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
32.84 € / mp

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Mihăești

La ~5km distanță

3.350 mp
3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €

Casa 4 dormitoare si 2 livinguri

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
224 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

50.000 €

Casa plus teren situat in Mihaie?ti satul Magur ...

Mihăești

La ~5km distanță

4.500 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren Zona industriala / 2500mp

Mihăești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

73.300 €
14.00 € / mp

teren 5236mp, Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

5.236 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

17.000 €
9.38 € / mp

Teren de 1113 mp si casa batraneasca in comuna ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.813 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

135.000 €

Casa de vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

1 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

160.000 €

Casa de Vanzare | 3 camere | Centrala Gaz | Pan ...

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

175.000 €

Casa de vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
13.71 € / mp

Teren 2407 mp/Mihaesti /sat Stuparei

Mihăești

La ~5km distanță

2.407 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

147.000 €

Vand casa proprietate in Mihaesti Valcea

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.621 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
18

64.000 €

CASA CU TEREN 1730 MP, UTILITATI RACORDATE

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.730 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

115.000 €

Casa Mihaesti/ 3 Camere

Mihăești

La ~5km distanță

3 camere
99 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

21.592 €
8 € / mp

Teren de vânzare în com. Govora

Scărișoara

La ~5km distanță

2.699 mp teren
f.s. 65 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €
15.24 € / mp

Vanzare teren 2100 mp, Mihaesti Barsesti, ideal ...

Mihăești

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

185.000 €

Casa de vanzare 170 mp

Mihăești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp