Proprietăți unice: 1628
Proprietari: 385
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

220.000 €

ULTRACENTRAL-3 CAMERE DECOMANDAT, CENTRALA GAZ, ...

Ultracentral, Tulcea

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

31.500 €
65.49 € / mp

TEREN CASLITA CU PROIECT DE CASA LA SOL

Câșlița

481 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
19.70 € / mp

Teren intravilan Mihail Kogalniceanu Tulcea

Mihail Kogălniceanu

3.046 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

255.000 €

Spatiu de vanzare zona centrala -Tulcea

Central, Tulcea

100 mp utili
4E
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

113.000 €

Apartament NOU - 2 CAMERE 65Mp

E3, Tulcea

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 9
2025
Agenție

2 zile în urmă
4

13.600 €

Garsoniera renovata, etaj 3, cartier Vest

Vest, Tulcea

1 camere
11 mp
1990
4E
Agenție

2 zile în urmă
1

37.000 €

Garsoniera Dalas - 25Mp Impecabila

Dallas, Tulcea

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 zile în urmă
15

36.000 €

GARSONIERA -CARTIER E3 -mobilata

E3, Tulcea

1 camere
24 mp
2008
3E
Agenție

2 zile în urmă
1

37.000 €

GARSONIERA DALAS - 25mp IMPECABILA

Dallas, Tulcea

1 camere
25 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

5.362 €

Apartament 3 camere decomandat in orasul Babada ...

Central, Babadag

3 camere
55 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

69.500 €

🔥 OCAZIE RARĂ – GARSONIERĂ SPAȚIOASĂ + BOXĂ GE ...

E3, Tulcea

1 camere
48 mp
Parter
1978
Agenție

3 zile în urmă
7

49.300 €
8.50 € / mp

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Sarichioi

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

12.950 €

Teren cu casa batraneasca in localitatea Telita

Central, Tulcea

3 camere
50 mp
Agenție

3 zile în urmă
7

40.000 €

Casa de vanzare cu teren 5.264 mp, Sat. Vistern ...

Visterna

3 camere
5.264 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Casa de vanzare zona Orizontului -Tulcea

Orizontului, Tulcea

2 camere
60 mp
210 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

75.000 €

ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, CENTRALA GAZ ...

Central, Tulcea

2 camere
49 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

15.500 €

GARSONIERA , ETAJ 3, BAIE PROPRIE ,SUPRAFATA ...

Vest, Tulcea

1 camere
11 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

112.000 €

FALEZA- 3 CAMERE DECOMANDAT ,ETAJ 7, CENTRALA G ...

Central, Tulcea

2 camere
65 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

11.000 €

CASA BATRANEASCA CEATALCHIOI- TEREN 2000 MP

Ceatalchioi

4 camere
65 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan agricol Iazurile Valea Nucaril ...

Valea Nucarilor

46.398 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
2

54.900 €
68.37 € / mp

teren de vanzare Sf Gheorghe, Delta Dunarii

Sfântu Gheorghe

803 mp
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

105.000 €
40.38 € / mp

Teren intravilan Dunăre

Murighiol

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

65.000 €
69.900 €

Apartament 2 camere CENTRU -GAVRILOV

Piața Nouă, Tulcea

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1982
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 69.900 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

95.000 €

Apartament 3 camere str UNIRII

Central, Tulcea

3 camere
60 mp
Etaj 3
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

25.000 €
2.27 € / mp

Teren intravilan

Ceatalchioi

11.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

99.000 €

Ultraventral -2 camere, vedere Piata Civica, et ...

Ultracentral, Tulcea

2 camere
53 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

50.000 €

Apartament de vanzare

Central, Tulcea

2 camere
4E
Agenție

5 zile în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren cu deschidere la Dunare

Chilia Veche

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

5.000 mp
5.000 mp teren