Case Terenuri
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
2

210.000 €
90.28 € / mp

ID 7925 Teren in inima Deltei Dunarii - DUNAVA? ...

Dunavățu de Jos

2.326 mp
2.326 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

210.000 €

ID 7925 Teren in inima Deltei Dunarii - DUNAVA? ...

Dunavățu de Jos

f.s. 22 m
Agenție

3 luni în urmă
2

250.000 €
125 € / mp

INVESTESTE IN DELTA DUNARII ! TEREN 2.000 M ...

Dunavățu de Jos

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

850.000 €

ID 123- EXCLUSIVITATE Pensiunea Danubio – ...

Dunavățu de Jos

14 camere
358 mp
2.276 mp teren
2019
Agenție

Mai mult de un an
8

750.000 €

ID 115 Se vinde Pensiunea NICU si LIUBMILA - EX ...

Dunavățu de Jos

23 camere
592 mp
2.563 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

125.000 €
5 € / mp

Teren intraviloan situat in Dunavatu de jos - l ...

Dunavățu de Jos

25.000 mp teren
f.s. 76 m
Agenție

5 luni în urmă
4

87.000 €
41.29 € / mp

ID 7896 Teren intravilan - Dunava?u de Jos - DR ...

Dunavățu de Jos

2.107 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
102.04 € / mp

ID 7848 Teren in Dunava?u de Jos DE VANZARE

Dunavățu de Jos

686 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

Mai mult de un an
5

105.000 €
52.50 € / mp

TEREN intravilan Dunavat de JOS/ 2000mp

Dunavățu de Jos

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

136.000 €
41.22 € / mp

ID 7778 Teren INTRAVILAN in Dunavatu de Jos la ...

Dunavățu de Jos

3.299 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

251.000 €

Pensiune in Delta Dunarii, Dunavatul de Jos !

Dunavățu de Jos

4 camere
3.500 mp
Agenție

Mai mult de un an
2

387.504 €
92 € / mp

ID 7458 Teren intravilan * Dunavatu de Jos

Dunavățu de Jos

4.212 mp
4.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350.000 €

Casa de lux

Dunavățu de Jos

2.125 mp
1.220 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

70.000 €
102.04 € / mp

ID 7848 Teren in Dunava?u de Jos DE VANZARE

Dunavățu de Jos

686 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

50.000 €
14.65 € / mp

ID 7829 EXCLUSIVITATE - Teren INTRAVILAN in DUN ...

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

3.414 mp teren
f.s. 69 m
Agenție

Mai mult de un an
4

72.000 €
30.09 € / mp

ID 7809 Teren intravilan in DUNAVA?U DE SUS

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

2.393 mp teren
f.s. 43 m
Agenție

Mai mult de un an
9

110.000 €

ID 6529 Casa cu teren - Deschidere la CANALUL D ...

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
2.514 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

18.000 €

Buna ziua ! Vand casa in comuna ,Dunavat de Sus ...

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

4 camere
600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

140.000 €
24.33 € / mp

Teren Intravilan DUNAVATUL DE SUS

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

Azi
2

460.000 €
42.59 € / mp

Teren intravilan Dunavatu de Sus , Delta Dunari ...

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

10.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

140.000 €
24.33 € / mp

Teren Intravilan DUNAVATUL DE SUS

Dunavățu de Sus

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

60.000 €

Casa si teren Murighiol

Murighiol

La ~5km distanță

4 camere
715 mp
Agenție

Mai mult de un an
19

750.000 €
1.049.000 €

Complex turistic la cheie Delta Dunarii | Murig ...

Murighiol

La ~5km distanță

1.200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

380.000 €
20 € / mp

ID 7776 Teren cu potential turistic in Comuna M ...

Murighiol

La ~5km distanță

19.000 mp teren
f.s. 205 m
Agenție

Mai mult de un an
2

300.000 €
60 € / mp

ID 7803 Teren cu potential turistic in MURIGHIO ...

Murighiol

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Mai mult de un an
3

75.000 €
90.750 €
50 € / mp

ID 7591 Teren INTRAVILAN - Comuna MURIGHIOL

Murighiol

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

Mai mult de un an
2

93.750 €
50 € / mp

ID 7791 Teren in Delta Dunării - Comuna MU ...

Murighiol

La ~5km distanță

1.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

83.500 €

Casa cu deschidere la canal in Murighiol

Murighiol

La ~5km distanță

5 camere
137 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

69.000 €

Casa Murighiol, Teren 2000 mp, zzona Centrala

Murighiol

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
2.013 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

15.000 €
38.46 € / mp

ID 7826 Teren in MURIGHIOL cu IESIRE LA CANAL

Murighiol

La ~5km distanță

390 mp teren
f.s. 10 m