Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €

Vand casa mare , buna de locuit.

Dorobanțu

5 camere
150 mp
2.855 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12.000 €

Casa la ?ara

Traian

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.000 €

Casa batraneasca cu teren 3000 mp

Ostrov

La ~10km distanță

4 camere
2.900 mp
3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

130.000 €

Casa deosebita, in Frecatei – la doar 15 minute ...

Frecăței

La ~10km distanță

6 camere
202 mp
3.108 mp teren
f.s. 23.5 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

33.000 €
7.67 € / mp

Teren Intravilan Frecatei 4300 mp

Frecăței

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

49.000 €
9.94 € / mp

Teren de vanzare in Frecatei Tulcea

Frecăței

La ~10km distanță

4.931 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

210.000 €

Vand Casa 170 mp utili, teren 1000mp sat catalo ...

Frecăței

La ~10km distanță

4 camere
170 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

115.000 €
24.86 € / mp

Teren 4625 mp Cataloi (10 min de Tulcea)

Frecăței

La ~10km distanță

4.625 mp
4.625 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

30.000 €
20 € / mp

ID 7901 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan in Cat ...

Frecăței

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

7.077 €
3.54 € / mp

Cataloi centru, disponibil imediat

Frecăței

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

35.000 €

Casa cu teren FRECATEI - CENTRU

Frecăței

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
1.742 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

35.000 €

Casa cu teren FRECATEI - CENTRU

Frecăței

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
1.742 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

210.000 €

Casa noua moderna, semi-pasiva, 5 camere, 1000 ...

Frecăței

La ~10km distanță

5 camere
151 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

32.000 €

Casa de vanzare

Frecăței

La ~10km distanță

177 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

21.000 €
25.000 €

Teren 4.300 mp Frecatei, aproape de Tulcea, uti ...

Frecăței

La ~10km distanță

3 camere
92 mp
4.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

21.000 €
25.000 €

Teren 4.300 mp Frecatei, aproape de Tulcea, uti ...

Frecăței

La ~10km distanță

3 camere
92 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

41.999 €
52.90 € / mp

ID 7909 EXCLUSIVITATE - Construie?te-?i viitoru ...

Frecăței

La ~10km distanță

794 mp
794 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40.000 €

Casa 5 Camere in Topolog, Tulcea + Teren 5.000 ...

Topolog

La ~10km distanță

5 camere
242 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

40.000 €

Casa pe malul Dunarii

Peceneaga

La ~15km distanță

2 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

40.000 €

Vand casa Pescareasca pe malul Dunarii, Pecenea ...

Peceneaga

La ~15km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

55.000 €

Casa de vanzare aproape de ora?

I.C. Brătianu

La ~15km distanță

6 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Casa de vanzare I.C.Bratianu, jude?ul Tulcea

I.C. Brătianu

La ~15km distanță

2 camere
80 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

17.900 €
19.65 € / mp

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

La ~15km distanță

911 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

21.000 €
14.59 € / mp

Vand teren intravilan

I.C. Brătianu

La ~15km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.950 €

Vand casa I.C.Bratianu, Jud. Tulcea

I.C. Brătianu

La ~15km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

80.000 €

Casa de vanzare

Cerna

La ~15km distanță

5 camere
600 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

37.000 €

Casa Cerna, Tulcea

Cerna

La ~15km distanță

475 mp
2.522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

23.000 €
4.98 € / mp

Teren + casa batraneasca - Cerna (jud. Tulcea)

Cerna

La ~15km distanță

4.621 mp
4.621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

18.000 €

Cerna-Vand casa batraneasca 18 000 Euro negocia ...

Cerna

La ~15km distanță

2 camere
466 mp
466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

25.000 €

Casa de vanzare

Salcia

La ~15km distanță

100 mp
2.000 mp teren