Proprietăți unice: 71
Proprietari: 10
Agenție

Ieri
4

45.000 €

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadio ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

1 camere
20 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

111.800 €

Vand apartament 3 cam/Complexul Studentesc

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
65 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

124.500 €

Apartament de vanzare 3 camere Olimpia/Stadion ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
64 mp
Etaj 2 / 4
4E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 124,500 € și 125.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
17

135.500 €
128.900 €

Apartament Ultra-Lux 2 Camere, 53 mp – Timișoar ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 8
1980
Agenție

1 lună în urmă
21

316.750 €

Spatiu comercial Bdul Liviu Rebreanu | 181 mp | ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

181 mp utili
5E
2021
Agenție

2 luni în urmă
6

25.500 €

Cerna

Olimpia-Stadion, Timișoara

1 camere
16 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

2 luni în urmă
15

30.000 €

Oportunitate | Afacere la cheie de vânzare | Ca ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
39

349.990 €

COMISION 0% Casa cu 6 camere de vanzare in Timi ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

6 camere
194,1 mp
460 mp teren
f.s. 4.5 m
Agenție

2 luni în urmă
12

560.000 €

Vilă unică cu 5 camere in stil Toscan | zona Ol ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

5 camere
278 mp
655 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 luni în urmă
10

110.000 €

Apartament 3 camere , Sala Olimpia!

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
68 mp
Etaj 5 / 8
1979
Agenție

3 luni în urmă
7

40.000 €

Apartament o camera de vanzare zona Stadion - T ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

1 camere
20 mp
Parter
1980
Agenție

4 luni în urmă
10

89.990 €

Apartament cu 2 camere - mobilat si utilat - zo ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
48 mp
Etaj 4
1978
Agenție

4 luni în urmă
6

89.990 €

Apartament 2 camere, 52mp - Complexul Studentes ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

5 luni în urmă
15

71.000 €

Apartament de vânzare – 2 camere, zona Stadion

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1978
Agenție

6 luni în urmă
28

560.000 €

DE VANZARE – Casa ULTRA LUX – Proprietate de t ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

5 camere
250 mp
650 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

69.900 €

Apartament 2 Camere, 50mp, Etaj 3, GAZ, Olimpia ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
20

90.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare – Zona Olimpi ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

9 luni în urmă
7

71.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Olimp ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.700.000 €

Cladire comerciala de vanzare, 834mp utili, pre ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

834 mp utili
2010
Agenție

10 luni în urmă
7

88.990 €

Apartament 3 camere, 68 mp, decomandat - Olimpi ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
68 mp
Etaj 8 / 8
1985
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

81.500 €

Fara Comision Decomandat Complex Studentesc Oli ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

160.000 €

Sala Olimpia, cu garaj sub bloc+ boxa

Olimpia-Stadion, Timișoara

4 camere
91 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă

253.000 €

Casa cu 730 mp teren aferent Olimpia-Complex

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
74 mp
715 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
12

111.900 €

OLIMPIA - STADION - LIFT - 4 Camere - 2 Bai - C ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

4 camere
85 mp
Etaj 8
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 111,900 € și 112.000 €
Agenție

Mai mult de un an
5

99.900 €

OLIMPIA STADION - BLOC IZOLAT - LIFT - 3 CAMERE ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
67 mp
Etaj 10 / 10
1980
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 107.900 €
Agenție

Mai mult de un an
10

90.000 €

Apartament 2 camere, renovat, ideal investie, z ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
19

140.000 €

3 camere lux Complex- olimpia

Olimpia-Stadion, Timișoara

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1986
Agenție

Mai mult de un an
15

112.000 €

Apartament cu Centrala Complex Studentesc Olimp ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

4 camere
85 mp
Etaj 8 / 8
1984
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 112,000 € și 113.900 €
Agenție

6 zile în urmă
8

25.500 €

Cerna 19 aproape de Strand Heaven

Olimpia-Stadion, Timișoara

1 camere
16 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.313.000 €
600 € / mp

COMISION 0%, Teren Locuinte Colective, (1-2S)+P ...

Olimpia-Stadion, Timișoara

3.855 mp
3.855 mp teren