Proprietăți unice: 293
Proprietari: 37
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

87.000 €

Apartament 2 camere

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
52 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

99.500 €
318.91 € / mp

De vanzare teren 312 mp AC P+2 City Mall piata ...

Dâmbovița, Timișoara

312 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

75.000 €

Apartament 2 camere zona Dambovita

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 5
1972

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

112.000 €

Vind apartament

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
60 mp
Parter
1975
Agenție

Mai mult de un an
6

70.999 €

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj in ...

Dâmbovița, Timișoara

3 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
10

92.000 €

Apartament 2 camere - Decomandat - mobilat si u ...

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
58 mp
Etaj 4
1982
Agenție

Mai mult de un an
4

53.000 €

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambo ...

Dâmbovița, Timișoara

1 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

79.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambo ...

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

70.000 €

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambo ...

Dâmbovița, Timișoara

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

Mai mult de un an
16

104.990 €

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambov ...

Dâmbovița, Timișoara

3 camere
64 mp
Etaj 5
2012
Agenție

Mai mult de un an
3

55.000 €

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambo ...

Dâmbovița, Timișoara

1 camere
30 mp
Etaj 3
1982
Agenție

Mai mult de un an
3

39.000 €