Proprietăți unice: 161
Proprietari: 14
Agenție

Ieri

299.000 €

Teren 1464 mp cu casa locuibila, front 26 mp, z ...

Ciarda Roșie, Timișoara

f.s. 26 m
Agenție

2 zile în urmă
7

299.000 €
204.23 € / mp

Teren 1464 mp cu casa locuibila, front 26 mp, z ...

Ciarda Roșie, Timișoara

1.464 mp
1.464 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

295.000 €
201.50 € / mp

Ciarda Roșie / Buziașului | Front 27 ml | Teren ...

Ciarda Roșie, Timișoara

1.464 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
3

110.000 €

Casa in Sanmihaiu Roman

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
110 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

49.500 €

Casa batraneasca demolabila, Sanmihaiu Roman, C ...

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
70 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

129.900 €
180.42 € / mp

Teren 720 mp Toate utilitatile racordate si fu ...

Ciarda Roșie, Timișoara

720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

160.000 €

Casă individuală (100 mp) + Teren Ge ...

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
100 mp
710 mp teren
f.s. 18.510000228882 m
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

160.000 €
225.35 € / mp

Teren constructii (Intravilan) 710 mp - P+2 (Ci ...

Ciarda Roșie, Timișoara

710 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
18

129.000 €

Apartament 2 camere 57mp cu terasa 20mp si 2 lo ...

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
57 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

4 zile în urmă
5

78.000 €

Apartament 2 camere - Ciarda Rosie - centrala p ...

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
67 mp
2000
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400.000 €

Vand casa + teren cal buziasului

Ciarda Roșie, Timișoara

8 camere
1.870 mp
1.870 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

159.990 €

Casa insiruita cu 3 camere si teren de 200 mp, ...

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
90 mp
200 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

149.000 €

Penthouse Ciarda Rosie-posibilitate alegere fin ...

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
58 mp
Etaj 3 / 3
2026
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

149.000 €

Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
59 mp
Etaj 3 / 3
2026
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

79.900 €

Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermed ...

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
43 mp
Etaj 2
2026
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

165.000 €
190.53 € / mp

Calea Buziașului - Ciarda Roșie | 866 mp | Fron ...

Ciarda Roșie, Timișoara

866 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

31.000 €

Garsoniera, 21 mp, Etaj 3- Zona Buziasului

Ciarda Roșie, Timișoara

1 camere
21 mp
1980
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
9

128.000 €

Apartament cu balcon ?i gradina in Ciarda Rosie

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
55 mp
2022
3E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

525.000 €
276.32 € / mp

Teren de Bloc CALEA URSENI Oportunitate dezvolt ...

Ciarda Roșie, Timișoara

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
28

325.000 €

AX1245 Ciarda Rosie, Duplex Mediteranean, Toate ...

Ciarda Roșie, Timișoara

5 camere
140 mp
340 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

149.900 €

Casa de vanzare in Ciarda Rosie,Timisoara

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
51 mp
507 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
15

150.000 €

Ciarda Roșie | 2 case în curte | Teren 700 mp | ...

Ciarda Roșie, Timișoara

4 camere
60 mp
700 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

1 lună în urmă
6

150.000 €

Casa 4 camere Ciarda Timisoara, 700 mp teren, n ...

Ciarda Roșie, Timișoara

4 camere
80 mp
700 mp teren
1958
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
125.000 €

Casa Individuala Ciarda Rosie

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
82 mp
443 mp teren
1994
Agenție

1 lună în urmă
1

165.000 €
190.53 € / mp

Teren ,parcela,Timisoara 866 mp, zona Calea Buz ...

Ciarda Roșie, Timișoara

866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

332.990 €

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in Ciar ...

Ciarda Roșie, Timișoara

5 camere
225 mp
720 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
4

70.000 €

Apartament cu o camara si gradina de vanzare, C ...

Ciarda Roșie, Timișoara

1 camere
36 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
18

117.500 €

Apartament nou de vânzare,mobilat, cu 2 camere ...

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
43 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
5

159.990 €

Casa individuala, 885 mp teren, pozitie excelen ...

Ciarda Roșie, Timișoara

2 camere
46 mp
885 mp teren
1960
Agenție

2 luni în urmă
7

123.000 €
124.000 €

Ciarda Rosie - 3 camere , Bloc nou , Loc de par ...

Ciarda Roșie, Timișoara

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 3
2025