Proprietăți unice: 185
Proprietari: 11
Agenție

Mai mult de un an
6

65.000 €

Apartamente noi de vanzare, cu 2 camere, decoma ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 3
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 66.000 €
Agenție

Mai mult de un an
12

119.900 €

Apartamente cu 3 camere, disponibile imediat, g ...

Calea Urseni, Timișoara

3 camere
70 mp
Parter
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,900 € și 129.000 €
Agenție

Mai mult de un an
18

108.800 €
94.000 €

Apartament mobilat si utilat

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 3
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

185.000 €

Duplex la cheie Calea Urseni toate utilitatile

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
128 mp
273 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
8

165.000 €

Duplex despărțit prin camera tehnica, Calea Urs ...

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
120 mp
350 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
9

183.000 €

Duplex cu 5 camere la rosu in zona Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

5 camere
118 mp
300 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
9

319.000 €

Casa individuala in zona Calea Urseni de vanzar ...

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
100 mp
470 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 săptămână în urmă
11

190.000 €

Duplex 4 camere Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
120 mp
Agenție

6 zile în urmă
20

210.000 €

Duplex cu 4 camere separat prin casa scarii- Mo ...

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
128 mp
340 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

92.000 €

Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Pr ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
48 mp
Etaj 1
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

95.000 €

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1, Calea Ursen ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

259.990 €

Spatiu comercial vitrat stradal, 130 mp, Calea ...

Calea Urseni, Timișoara

130 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă

101.000 €

Oferim spre vanzare apartamente noi, 0% Comisio ...

Calea Urseni, Timișoara

3 camere
58 mp
Parter / 2
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

259.990 €

Spatiu comercial vitrat stradal, 130 mp, Calea ...

Calea Urseni, Timișoara

130 mp utili
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

10.400 €

Aprtament cu 2 camere mobilat si utilat Calea U ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 2
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

83.900 €

Apartament 2 camere Giroc, Calea Urseni | Mobil ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

78.900 €

Apartament 1 Cam. DECOMANDAT + Parcare - Bloc 2 ...

Calea Urseni, Timișoara

1 camere
38 mp
Etaj 2
2026
Agenție

1 lună în urmă
11

99.990 €

Apartament 2 camere mobilat si utilat Calea Urs ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2021
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

149.900 €

Proprietar: Apartament pe 2 niveluri, mobilat, ...

Calea Urseni, Timișoara

3 camere
74 mp
Etaj 1 / 2
2018
Agenție

1 lună în urmă
3

124.000 €
189.02 € / mp

COMISION 0% | Teren Intravilan | Calea Urseni | ...

Calea Urseni, Timișoara

656 mp
656 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

95.000 €

Apartament nou, mobilat, 2 camere, bucatarie in ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

82.999 €

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Calea ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Parter / 3
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

92.490 €

Apartament cu 2 camere si balcon de 5 mp - etaj ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
49,4 mp
Etaj 1 / 1
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

154.900 €

Duplex Ciarda Rosie | 88 mp utili | 215 mp tere ...

Calea Urseni, Timișoara

4 camere
88 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

119.000 €

DIRECT DEZVOLTATOR, ULTIMUL APARTAMENT, CURTE P ...

Calea Urseni, Timișoara

3 camere
68 mp
Parter
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

73.490 €

Apartament cu 1 camera si balcon de 5 mp- Calea ...

Calea Urseni, Timișoara

1 camere
37 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
7

92.490 €

Apartament cu 2 camere si 28 mp gradina - Calea ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
46,4 mp
Parter / 1
2025
Agenție

3 luni în urmă
8

124.990 €

Apartament mobilat 2 camere, 53 mp, 2 parca?ri, ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

3 luni în urmă
5

61.468 €
121 € / mp

COMISION 0, TEREN DUPLEX, 508mp, Utilitati, MO? ...

Calea Urseni, Timișoara

508 mp
508 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

83.900 €

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Cal ...

Calea Urseni, Timișoara

2 camere
53 mp