Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

25.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vand teren intravilan cu casa demola ...

Poeni

3.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

25.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vând teren cu casa demolabila

Poeni

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

37.310 €
82 € / mp

vinzari teren intraviran

Poeni

455 mp
455 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
10

23.000 €

casa la tara sat Sili?tea com Vitane?ti jud Tel ...

Siliștea

La ~5km distanță

6 camere
60 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

150.000 €

Casa spatioasa de vanzare

Siliștea

La ~5km distanță

4 camere
320 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

3.531 €
0.61 € / mp

Teren extravilan Scurtu Mare, ID: R2928611

Scurtu Mare

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

14.587 €

Casa de vanzare Comuna ?elaru, jud. Dambovi?a

Șelaru

La ~10km distanță

78 mp
717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

55.000 €

Vanzari casa

Sârbeni

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
950 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

2.848 €
1.16 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2461 mp / electri ...

Sârbeni

La ~10km distanță

2.461 mp
2.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.500 €
9.14 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2499 mp /57m desc ...

Sârbeni

La ~10km distanță

1 camere
2.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

21.000 €

Vand casa Gratia Teleorman

Gratia

La ~10km distanță

60 mp
1.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

149.999 €
29,999.80 € / mp

OPORTUNITATE! FERMA FUNCTIONALA, CASA RENOVATA ...

Ciuperceni (Cosmești)

La ~10km distanță

5 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

35.000 €

Casa de vanzare la 60 km de Bucuresti, 12 km de ...

Udeni

La ~10km distanță

4 camere
192 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

11.397 €

Casa si teren aferent, sat Baciu, ID: R3013336

Baciu

La ~10km distanță

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

24.000 €

Casa si teren ideal de vacanta

Baciu

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

43.000 €
44.999 €

Casa de vanzare

Baciu

La ~10km distanță

6 camere
160 mp
2.160 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

41.000 €

Casa caramida cartojani giurgiu gaze apa centra ...

Cartojani

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
1.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

76.000 €

Merita vazuta casa este noua din 2020

Cartojani

La ~10km distanță

86 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €

Casa de vanzare in com. Stefan cel Mare jud. Ar ...

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

2.700 €

Casa de vanzare

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

3 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

12.000 €

De vanzare teren 1000 m2,cu casa nelocuibila

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

3 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

27.000 €

Casa de vanzare in comuna Stefan Cel Mare

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

3 camere
800 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

9.991 €
0.55 € / mp

Teren Slobozia, extravilan, Arges, ID: R2980193

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

18.318 mp
18.318 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
7

13.949 €
7.04 € / mp

Teren 1980 mp intravilan, com. Stefan cel Mare, ...

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

1.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

7.900 €
6.48 € / mp

Ter intrav1220mp intre case desch16m Stefan cel ...

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

1.220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.700 €
7.03 € / mp

vand teren intravilan

Talpa

La ~15km distanță

2.234 mp
2.234 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €

Casa de vanzare la tara - comuna Talpa-Ograzile ...

Talpa

La ~15km distanță

5 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

90.000 €

Vand casa Teleorman 5 camere

Talpa

La ~15km distanță

5 camere
120 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

22.000 €

Vand casa

Slăvești

La ~15km distanță

2 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
26

135.000 €

DE VANZARE CASA (5 CAM) COM. ROATA DE JOS (GR)

Sadina

La ~15km distanță

5 camere
190 mp
2.875 mp teren