Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an

480.000 €

Casa de Vacanta in Bucovina! Zona Turistica Cac ...

Cacica

La ~5km distanță

8 camere
153 mp
1.982 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

65.000 €

Casa + teren de vanzare

Cacica

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

6.000 €

Casa batraneasca pentru relocare

Cacica

La ~5km distanță

94 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

18.000 €
18.18 € / mp

Cabanuta Cacica - intravilan- cu 10 ari teren

Cacica

La ~5km distanță

990 mp
990 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

49.500 €

Casa Traditionala din lemn, in Bucovina! Zona T ...

Cacica

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
429 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

4 luni în urmă
60

76.900 €

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare-Cacica-Sucea ...

Cacica

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
900 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

62.000 €

Casă + Teren 1285 mp | Cacica | Suceava

Cacica

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
1.285 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

4.875 €
3.05 € / mp

Cacica, Suceava

Cacica

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

40.000 €

Casa batraneasca de vanzare

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

70 mp
21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

55.000 €

Case+ teren de vanzare

Pârteștii de Jos

La ~5km distanță

115 mp
5.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

315.000 €

Spatiu multifunctional, 560 mp, Malini

Poieni-Solca

La ~5km distanță

560 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

50.000 €

Casa traditionala la tara cu livada | Poieni-So ...

Poieni-Solca

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
8.570 mp teren
2004
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

195.000 €

Poveste de Toamna Casa in Bucovina De Vanzare 0 ...

Poieni-Solca

La ~5km distanță

4 camere
168 mp
3.195 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

3 luni în urmă
20

76.900 €

Casa / Vila cu 3 camere de vanzare-Cacica-Sucea ...

Poieni-Solca

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

76.500 €

Cabana 2 dormitoare | 65 mp | Varfu Dealului | ...

Vârfu Dealului

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
422 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

160.000 €

Casa/ teren 700 mp, subsol, anexa locuibil – 10 ...

Vârfu Dealului

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
700 mp teren
2011
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

340.000 €

Casa / Pensiune 5 dormitoare Manastirea Humorul ...

Pleșa

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

42.000 €
36.52 € / mp

Teren vanzare Cajvana

Exterior Vest, Cajvana

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

130.000 €

Casa de vanzare cu gradina 2000 metri patra?i

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

6 camere
1.000 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

62.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan, 20000 mp, zona Manastirea Hum ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

19.984 mp teren
f.s. 24 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

138.000 €
21.19 € / mp

Parcelez teren 6514mp intravilan Manastirea Hum ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

6.514 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
21

195.000 €

Casa cu 4 dormitoare | strada Manastirii | Gura ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

6 camere
186 mp
1.498 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

135.000 €

Spre vanzare proprietate in Manastirea Humorulu ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

27.500 €
55 € / mp

Teren construibil, Manastirea Humorului

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

84.900 €

Casa de vacanta sau locuinta Poiana Micului - 1 ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

341.950 €
56,991.67 € / mp

Teren intravilan 6.839 mp – Măn&#259 ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

6,84 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
48

249.900 €

Casa de vacanta sau locuinta - 5 camere, 5 bai, ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

5 camere
315 mp
1.300 mp teren
2018
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
30 € / mp

Ultimele 4 terenuri de vanzare Manastirea Humor ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
30 € / mp

Teren Manastirea Humorului 4000mp

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

75.000 €
73.96 € / mp

Vand teren intravila in Manastirea Humorului , ...

Mănăstirea Humorului

La ~5km distanță

1.014 mp
1.014 mp teren