Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
8

93.000 €
1.75 € / mp

Teren de vanzare in Bucovina Fundu Moldovei

Fundu Moldovei

53.159 mp
53.159 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

44.864 €
2.67 € / mp

Teren 2804 mp, la munte! In Bucovina Fundu Mold ...

Fundu Moldovei

16.813 mp
16.813 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
9.31 € / mp

Teren intravilan 10746 mp, front 58 ml, localit ...

Fundu Moldovei

10.746 mp
10.746 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

50.000 €

Casa cu 4 camere, etaj ?i depozit- Fundu Moldov ...

Fundu Moldovei

4 camere
469 mp
580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

13.000 €
26 € / mp

Teren de 732 mp intravilan, langa padure, aproa ...

Fundu Moldovei

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

32.000 €
11.15 € / mp

Teren langa PROFI Fundu Moldovei, acces din jud ...

Fundu Moldovei

2.869 mp
2.869 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.500 €
15.12 € / mp

Teren intravilan 1025 mp, sat Delu?-Fundu Moldo ...

Fundu Moldovei

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €

Vand casa batraneasca, Fundu Moldovei, Suceava, ...

Fundu Moldovei

70 mp
800 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
9

108.900 €

Propietar vand casa cu teren in Fundu Moldovei- ...

Fundu Moldovei

6 camere
586 mp
580 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

259.000 €

Vila / Pensiune - P+E+M - 200 mp , 3392 mp tere ...

Pojorâta

La ~5km distanță

12 mp utili
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
8

98.000 €
31.15 € / mp

Vindem teren intravilan in Pojorata - Suceava - ...

Pojorâta

La ~5km distanță

3.146 mp
3.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

180.000 €

Vand casa de vacan?a pe Transrarau in Pojorata

Pojorâta

La ~5km distanță

6 camere
170 mp
970 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
19

145.000 €

Casa de vanzare + 5.500 mp teren + 2 iazuri | V ...

Pojorâta

La ~5km distanță

4 camere
144 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €

Casa de vacanta Pojorata/Rarau

Pojorâta

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

140.000 €

Casa de vânzare Pojorata cu teren

Pojorâta

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.500 mp teren
Individuală
Agenție

Azi
5

57.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 2300mp, zona Hardic, Horodnic ...

Pojorâta

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

160.000 €

Casa noua P+E, 115 mp, teren 900 mp, langa de V ...

Plai

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

360.000 €

Afacere la cheie!! Terasa din lemn rotund

Valea Putnei

La ~5km distanță

1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

160.000 €

Vand casa

Sadova

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
16

1.100.000 €

Vand pensiune turistica in localitatea Sadova,C ...

Sadova

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

305.000 €

Casa pensiune 5 dormitoare 5 bai Sadova

Sadova

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
2.189 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

92.000 €
95.000 €
3.07 € / mp

Teren 3 hectare Sadova Panorama Bucovinei

Sadova

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

1.100.000 €

Vanzare pensiune turistica clasificata Sadova

Sadova

La ~10km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

87.000 €
27.19 € / mp

Teren 3.200 mp Sadova Piraul Morii

Sadova

La ~10km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

90.000 €
10.86 € / mp

Teren extravilan 8290 mp, Front 50ml - Sadova - ...

Sadova

La ~10km distanță

8.290 mp
8.290 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

205.000 €

Casa individuala, 150 mp, teren 10.000mp, la pe ...

Sadova

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

100.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Sadova

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

22.400 €
24.89 € / mp

Teren intravilan

Sadova

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

157.000 €

Casa multifunctioanala 100 mp utili, 2000 mp te ...

Sadova

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

590.000 €
1.18 € / mp

50 hectare teren | Moldova-Sulita | Potential t ...

Ciocănești

La ~10km distanță

500.000 mp
500.000 mp teren