Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

31.130 €
11 € / mp

Teren Capu Campului intravilan 2818mp

Capu Câmpului

2.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

75.000 €

Casa batraneasca de vânzare

Capu Câmpului

2 camere
80 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

58.000 €

Casa de vanzare

Capu Câmpului

6 camere
500 mp
250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

24.000 €
10.78 € / mp

Teren de vanzare intravilan loc Capu Codrului

Capu Codrului

La ~5km distanță

2.226 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

115.000 €

Casă de vânzare 🏠 🏠🏠🏠🏠

Berchișești

La ~5km distanță

5 camere
154 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €

Vand Casa in Berchisesti-SV

Berchișești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
88 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €

Vand Casa in Berchisesti-SV

Berchișești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

125.000 €

Casa de vanzare

Berchișești

La ~5km distanță

6 camere
156 mp
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 125,000 € și 155.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

143.000 €

Vand apartament 4 camere zona ultracentrala

Valea Moldovei

La ~5km distanță

4 camere
83 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

100.000 €

Gospodarie de vanzare in Valea Moldovei, judetu ...

Valea Moldovei

La ~5km distanță

3 camere
8.400 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

48.000 €

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 50 ...

Valea Moldovei

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

48.000 €

Valea Moldovei, casa P+1+pod, anexa, gradina 50 ...

Valea Moldovei

La ~5km distanță

130 mp
750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

58.500 €
59.500 €

Casa de vanzare Valea Moldovei

Valea Moldovei

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

83.000 €

Vand Casa in Bucovina

Brăiești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

226.688 €
22 € / mp

Teren 10304 mp cu casa locuibila! In Bucovina, ...

Slatina

La ~5km distanță

10.304 mp
10.304 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

235.000 €
11.19 € / mp

Oportunitate Unica de Investi?ie Domeniu de 2,1 ...

Slatina

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

52.360 €
11 € / mp

SE VINDE teren INTRAVILAN intr-o zona de vis di ...

Slatina

La ~5km distanță

4.760 mp
4.760 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

226.688 €
22 € / mp

Teren 10304 mp cu casa locuibila! In Bucovina, ...

Slatina

La ~5km distanță

10.304 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.000 €

apartament slatina

Slatina

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
14

85.000 €

Casa renovata complet, Corlata Centru

Corlata

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
2.000 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

99.000 €
80.000 €

Vand casa in Corlata, aproape de Comoara Bucovi ...

Corlata

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
Agenție

10 luni în urmă
21

58.112 €
10.45 € / mp

Teren 5,561mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

La ~5km distanță

5.561 mp teren
f.s. 45 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
14

60.000 €
15.97 € / mp

Teren 3,757mp Paltinoasa / Strada principala

Păltinoasa

La ~5km distanță

3.757 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

165.000 €

Casa cu teren generos – refugiul perfect în Pal ...

Păltinoasa

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
1.300 mp teren
2007
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

19.000 €
19 € / mp

Teren intravilan | Valeni-Stanisoara | 1000 mp ...

Mălini

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

79.000 €
25.08 € / mp

Teren intravilan Malini Suceava

Mălini

La ~5km distanță

3.150 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

76.660 €
20 € / mp

Teren de vanzare in Valeni

Mălini

La ~5km distanță

3.833 mp
3.833 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
22

205.000 €

Cabana din Busteni in Bucovina! De Vanzare! 072 ...

Mălini

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
1.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
18

210.000 €

Casa de Vacanta la Munte! In Bucovina! De ! 072 ...

Mălini

La ~5km distanță

7 camere
168 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

282.000 €

Cabana de lemn Malini, jud. Suceava

Mălini

La ~5km distanță

11 camere
450 mp
2.000 mp teren