Proprietăți unice: 9235
Proprietari: 856
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
20

121.000 €

Apartament nou – 2 camere în ansambl ...

Nord-Vest, Sibiu

2 camere
51,46 mp
Etaj 1 / 6
2025
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
19

174.227 €
143.990 €

Apartament 2 camere, cartier privat si modern c ...

Nord-Vest, Sibiu

2 camere
60,39 mp
Etaj 4
2025
Dezvoltator
Promovată

8 luni în urmă
20

119.790 €

Apartament 2 camere , cartier nou cu multe spat ...

Nord-Vest, Sibiu

2 camere
51,56 mp
Etaj 3 / 6
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

248.000 €

Casa individuala in Cristian - Sibiu

Cristian

4 camere
173 mp
450 mp teren
2026 (Proiect)
Agenție

1 săptămână în urmă
1

10.980.750 €
366.03 € / mp

Teren intravilan 3HA zona Avantgarden Selimbar

Șelimbăr

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

90.000 €

casa zona centrala Saliste 800 mp teren

Săliște

3 camere
75 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

55.000 €
110 € / mp

Teren de vanzare 500 mp + cabana la cheie cu ut ...

Șura Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

88.000 €

Apartament 2 camere balcon si parcare subterana ...

Exterior Sud, Sibiu

1 camere
39 mp
Etaj 1
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

78.000 €

Apartament 2 camere cu balcon si parcare pe Doa ...

Exterior Sud, Sibiu

2 camere
39 mp
Etaj 1
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 78,000 € și 88.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
20

238.000 €

Casa cu 4 camere, 120 mp utili, pivnita, 255 mp ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

4 camere
120 mp
255 mp teren
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
23

217.500 €

Casă pe un nivel -Sura Mare

Șura Mare

4 camere
180 mp
701 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

260.000 €

Penthouse cu 2 TERASE de 200 mp in SIBIU

Vest, Sibiu

3 camere
91 mp
Etaj 6
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
17

580.000 €

Casa Sibiu central, teren 1000

Central, Sibiu

6 camere
240 mp
1.000 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

1 săptămână în urmă
27

280.000 €

Casă de vacanță noua-Valea Avrigului

Nord-Est, Avrig

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sibiu Sura Mica

Șura Mică

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
12

89.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE ETAJ 3 MOBILAT UTILAT PARCA ...

Terezian, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 3
2010
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

140.000 €

Casa pe un singur nivel cu 4 camere si teren 50 ...

Gușterița, Sibiu

4 camere
80 mp
503 mp teren
1971
Agenție

1 săptămână în urmă
7

227.001 €

Casă Modernă pe un Singur Nivel – Cisnădie | 50 ...

Central, Cisnădie

4 camere
135 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

150.000 €

Casă de vânzare cu teren de 700 mp - Boița, Sib ...

Boița

4 camere
95 mp
693 mp teren
1964
Agenție

1 săptămână în urmă
13

145.000 €

Apartament de vanzare in Sibiu - 3 camere si ba ...

Exterior Sud, Sibiu

3 camere
67 mp
Etaj 5 / 7
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
1

549.000 €
54.90 € / mp

Teren industrial Zona Est 10000 m

Broscărie, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

32.500 €

Garsonieră cu potențial – Terezian | Parter | 2 ...

Terezian, Sibiu

1 camere
20,6 mp
Parter
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
6

136.000 €

Apartament de vanzare 3 camere nemobilate 56 mp ...

Central, Sibiu

3 camere
56 mp
Etaj 2
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
2

780.000 €
78 € / mp

10 000 mp - Teren constructii industriale - Sib ...

Industrial Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

129.500 €

Apartament 3 camere | Etaj 1 | Balcon | Modern ...

Șelimbăr

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
10

97.990 €

Apartament complet renovatat, mobilat si utilat ...

Mihai Viteazul, Sibiu

2 camere
38 mp
Etaj 2
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
19

158.000 €

Apartament nou 3 camere Arini Rezidențial Șeli ...

Șelimbăr

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
8

750.000 €

Hala de vanzare 1520 mp utili in zona Turnisor ...

Turnișor, Sibiu

2E
Agenție

1 săptămână în urmă
22

238.000 €

Casă 4 camere I 120 MPU I Curte proprie | Calea ...

Nord, Cisnădie

4 camere
120 mp
255 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

85.000 €

Apartament La Casa I 2 Camere I Curte I De Reno ...

Lazaret, Sibiu

2 camere
80 mp
Parter
1950
Agenție

1 săptămână în urmă
33

255.000 €

Duplex elegant cu 5 camere, 2 bai, curte in Cri ...

Cristian

5 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 14.5 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 255,000 € și 265.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
90.91 € / mp

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

550 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

299.000 €

Pensiune 33 camere | 1500 MPU | Cârțișoara

Cârțișoara

33 camere
1.500 mp utili
1.536 mp teren