Proprietăți unice: 42
Proprietari: 2
Agenție

4 zile în urmă
26

50.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA ȘTEFAN CEL MARE, MOBIL ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
38 mp
Etaj 5
2008
Agenție

1 săptămână în urmă
12

177.000 €

Apartament modern cu 2 unități tip studio, 2 bă ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
73,5 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
15

179.000 €

𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 -𝟑 𝐜𝐚𝐦𝐞𝐫𝐞 -𝐞𝐭𝐚𝐣 𝟏 - 𝐦𝐨𝐛𝐢𝐥𝐚𝐭 - 𝐒𝐈𝐁𝐈𝐔

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 3
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

74.900 €

Apartament 2 camere /Etaj 3

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 6
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

79.000 €

Apartament mobilat-utilat, cu 2 camere, balcon, ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
33 mp
Parter / 3
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

750 €

Casa 3 camere de inchiriat zona 3 Stejari

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
85 mp
350 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €

Apartament cu o cameră, 34 mp utili zona Ștefan ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
34 mp
Etaj 6 / 6
2008
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

221.000 €

Penthouse 3 camere vedere panoramica Son City S ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
68 mp
Etaj 4
Agenție

4 săptămâni în urmă
11

178.000 €

Apartament 3 camere, 2 bai Sibiu, dotat complet

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
14

178.000 €

Apartament Sibiu, dotat complet, 2 parcari NOU

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
74 mp
Etaj 1
2024
Agenție

1 lună în urmă
11

279.000 €
300.000 €

Penthouse LUX 3 camere | Henri Coandă | Terasa ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
86 mp
Etaj 3 / 3
2021
Agenție

2 luni în urmă
9

299.000 €

Apartament 195mp si garaj de 30 mp Stefan Cel M ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

5 camere
195 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă
7

101.250 €

Apartament modern 2 camere | mobilat și utilat ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
40,5 mp
Etaj 2 / 3
2021
Agenție

2 luni în urmă
11

179.500 €

Apartament modern 3 camere | mobilat complet | ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
71,8 mp
Etaj 2
2021
Agenție

2 luni în urmă
7

179.000 €

Apartament 3 camere | 71,8 mp utili | 2 terase ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
71,8 mp
Etaj 1
2021
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 179,000 € și 179.500 €
Agenție

2 luni în urmă
13

179.000 €

Apartament 3 camere | 71.8 MPU | 2 terase | Eta ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
71,8 mp
Etaj 1
2021
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 179,000 € și 179.500 €
Agenție

2 luni în urmă
10

140.000 €

Apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane, loc de ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
63,4 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
26

49.500 €
52.000 €

Garsoniera 28 mp zona Stefan cel Mare

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

3 luni în urmă
6

49.000 €

Garsonieră modernă de vânzare, 28 mp utili I Zo ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

3 luni în urmă
6

49.000 €

Garsoniera spatioasa la etaj intermediar, bloc ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 49,000 € și 51.900 €
Agenție

5 luni în urmă
5

50.000 €

Apartament 1 Camera I Etaj Intermediar I Zona s ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
28 mp
Etaj 5 / 6
1989
Agenție

5 luni în urmă
2

155.000 €
165.000 €
421.20 € / mp

Teren de constructii - 368 mp - Sibiu, cartier ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

368 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

75.000 €

Garsonieră de vânzare , Zona Henry Coandă, Sibi ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
32 mp
Etaj 4 / 4
2022
Agenție

6 luni în urmă
13

108.000 €

Apartament 2 camere - mobilat si utilat - Ideal ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
54 mp
Parter / 3
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 108,000 € și 108.200 €
Agenție

7 luni în urmă
3

199.800 €
90.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 2205mp, 2 ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2.205 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

53.000 €

Garsonieră | Parter | Posibilitate de extindere ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

1 camere
22 mp
Parter / 2
2007
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,000 € și 53.900 €
Agenție

8 luni în urmă
20

94.500 €

Apartament la casă de vânzare în zona Trei Stej ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

2 camere
67 mp
Etaj 1 / 2
1946
Agenție

10 luni în urmă
11

2.765.000 €
921.67 € / mp

Teren Intravilan 12562mp cu hala si birouri, in ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

12.562 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

77.000 €

Comision 0% Apartament 3 camere, Stefan cel Mar ...

Ștefan cel Mare, Sibiu

3 camere
88 mp
Etaj 5 / 5
2010
Agenție

Mai mult de un an
21

420.000 €

Casa /Vila de Lux | Teren 630 mp | Sibiu

Ștefan cel Mare, Sibiu

4 camere
196,3 mp
630 mp teren