Terenuri
Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
5

48.500 €
48.50 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN CU UTILITATI-1000 ...

Rusciori

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

460.000 €
28.20 € / mp

Teren intravilan si extravilan, suprafata 16,31 ...

Rusciori

16.310 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
5

19.500 €
9.75 € / mp

Teren extravilan 2000 mp,spre vanzare- Rusciori ...

Rusciori

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
3

12.900 €
19.82 € / mp

Teren extravilan 650mp Rusciori

Rusciori

651 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

13.900 €
13.24 € / mp

Vând 2 parcele teren 1050 mp – ideal ...

Rusciori

1.050 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

13.900 €
24.51 € / mp

Parcele teren pentru cabane - sat Rusciori 567 ...

Rusciori

567 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

12.900 €
19.82 € / mp

Teren de vânzare în Sibiu – Rus ...

Rusciori

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

42.000 €
69.19 € / mp

Vand teren Sura Mica

Rusciori

607 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~5km distanță

1.480 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

968.000 €
48.40 € / mp

2 ha - Teren pentru dezvoltare in parc industri ...

Șura Mică

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

279.000 €

Casa individuala 6 camere 3 bai si teren 1115 m ...

Șura Mică

La ~5km distanță

6 camere
160 mp
1.115 mp teren
f.s. 14 m

Agenție

Mai mult de un an
4

108.000 €
18 € / mp

Teren de vanzare 13 euro mp, 6.000 mp - Parcul ...

Șura Mică

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 24 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
19

150.000 €
135.000 €

Casa 4 camere tip duplex | 120 mpu | Sura Mica

Șura Mică

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

415.208 €
41.60 € / mp

Teren industrial de vanzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~5km distanță

9.981 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

350.000 €
349.000 €
35 € / mp

🌿 Teren 10.000 mp, Șura Mică – Ocna Sibiului | ...

Șura Mică

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

58.000 €
89.23 € / mp

Teren Ideal pentru Investiție - 650 mp, Sura Mi ...

Șura Mică

La ~5km distanță

650 mp teren
f.s. 13 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

215.100 €

Casa single

Șura Mică

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
400 mp teren
2025
Agenție

Mai mult de un an
2

57.585 €
5.50 € / mp

Teren extravilan arabil cu potențial – Sura Mic ...

Șura Mică

La ~5km distanță

10.470 mp teren
f.s. 62 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 57,585 € și 58.575 €
Agenție

10 luni în urmă
16

214.000 €

Casa individuala pe un singur nivel in Sura Mic ...

Șura Mică

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
400 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

39.050 €
5.50 € / mp

Teren extravilan arabil cu potențial – Sura Mic ...

Șura Mică

La ~5km distanță

7.100 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
12

225.000 €

COMISION 0% Casa individuala noua/5 camere/400m ...

Șura Mică

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
397 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

67.000 €
1.12 € / mp

Teren agricol 6ha Sura Mica

Șura Mică

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
20

213.900 €

Casa individuala cu 4 camere 3 bai si 390 mp te ...

Șura Mică

La ~5km distanță

4 camere
128 mp
390 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

2 luni în urmă
3

45.500 €
100 € / mp

Teren intravilan parcelat – Șura Mică

Șura Mică

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

125.000 €

Apartament 3 camere 80mp si 2 locuri parcare Su ...

Șura Mică

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2023
Agenție

2 luni în urmă
4

214.000 €

Casa individuala premium, Sura Mica, Sibiu

Șura Mică

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
390 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

345.000 €

Casa 5 camere | 160mp | Terasa | Pod | Pivnita ...

Șura Mică

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
513 mp teren
f.s. 16.10000038147 m
Agenție

10 luni în urmă
16

360.000 €

CASA individuala PREMIUM/ piscina/ 1650 mpteren ...

Șura Mică

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

41.000 €
2 € / mp

Teren Agricol Sura Mica 2,05 ha

Șura Mică

La ~5km distanță

20.500 mp
20.500 mp teren