Proprietăți unice: 29
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
8

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp in Păltiniș Zona V&#25 ...

Păltiniș

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

25.000 €
31.25 € / mp

Teren de vanzare in Paltinis, Sibiu - Intravila ...

Păltiniș

800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
9

285.000 €

Pensiune de vânzare în Păltiniș – oportunitate ...

Păltiniș

14 camere
530 mp utili
250 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

46.500 €
46.36 € / mp

Teren Intravilan Casa de Vacanta - 1003mp Aren ...

Păltiniș

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

260.000 €

Pensiune de 7 camere cu 5 bai si teren de 377mp ...

Păltiniș

210 mp utili
2007
Agenție

6 luni în urmă
12

260.000 €

Vila moderna complet utilata 6 camere 5 bai si ...

Păltiniș

6 camere
210 mp
380 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

7 luni în urmă
24

550.000 €

Afacere la cheie | Vila de 3 stele | Paltinis | ...

Păltiniș

342 mp utili
2013
Agenție

9 luni în urmă
53

550.000 €

Pensiune de vanzare in Paltinis- Locatie deoseb ...

Păltiniș

11 camere
343 mp utili
500 mp teren
2013
Agenție

9 luni în urmă
33

948.000 €

Ideal investitie -Pensiune de vanzare in Paltin ...

Păltiniș

10 camere
337 mp
1.500 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
20

420.000 €

Casă de vacanța / Vilă în Păltiniș cu piscina a ...

Păltiniș

10 camere
350 mp
250 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
8

385.000 €
55 € / mp

TEREN DE VANZARE 7000 MP INTRAVILAN -STATIUNEA ...

Păltiniș

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

950.000 €

Cabana turistica de vanzare in Paltinis - Sibiu

Păltiniș

787 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

154.000 €

Casa 3 camere, 840 mp teren care include padure ...

Păltiniș

3 camere
82 mp
840 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
1

37.800 €
9 € / mp

Teren extravilan 4200mp zona Santa-Paltinis

Păltiniș

4.200 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

420.000 €

Pensiune 7 camere plus apartament zona Platos P ...

Păltiniș

7 camere
50 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

620.000 €

Hotel semifinisat 2300mp utili la Paltinis

Păltiniș

25 camere
92 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

26.500 €
18.93 € / mp

Teren 1400mp intravilan padure in statiunea Pal ...

Păltiniș

1.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
20

144.000 €
148.000 €

Casa individuala cu teren zona Paltinis

Păltiniș

5 camere
263 mp
600 mp teren
2018
Agenție

10 luni în urmă
16

229.000 €

Casa de vacanta/Cabana cu 8 camere de vanzare i ...

Păltiniș

8 camere
181 mp
150 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
19

194.000 €
198.000 €

Casa individuala cu teren zona Paltinis

Păltiniș

5 camere
263 mp
2.000 mp teren
2018
Agenție

10 luni în urmă
5

55.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan zona Paltinis

Păltiniș

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
7

24.500 €
35 € / mp

Parcele de vis în munți – Zonă Arka Park, cu dr ...

Păltiniș

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

45.990 €
11.93 € / mp

De vanzare teren extravilan 3854 mp acces auto ...

Păltiniș

3.854 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
19

495.000 €

Pensiune de vanzare 10 camere 10 bai 343 mp uti ...

Păltiniș

10 camere
343 mp
499 mp teren
2013

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

225.000 €

Vand casa in zona Raul Sadului jud Sibiu 225000 ...

Râu Sadului

La ~10km distanță

5 camere
168 mp
900 mp teren