Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
12

98.000 €

2 case pe curte / posibila investitie

Băgaciu

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

175.000 €

Casa spatioasa cu gradina generoasa locul perfe ...

Șmig

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

99.000 €

Cladire mixta 250 mp teren 738 in Smig

Șmig

La ~5km distanță

250 mp utili
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
18

39.000 €

Casa la ?ara in Transilvania - sat sasesc Pauce ...

Păucea

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

65.000 €

Casa de vanzare

Delenii

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

19.900 €
6.86 € / mp

Teren 2,900mp Paucea / Strada Principala

Blăjel

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

92.000 €
5.99 € / mp

Teren de vanzare Blajel, jud. Sibiu | 15.360 mp ...

Blăjel

La ~5km distanță

15.360 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

845.177 €
4.50 € / mp

Padure Gorun187,817mp Blajel

Blăjel

La ~5km distanță

187.817 mp
187.817 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

149.000 €

Casa autentica in Alma Vii restaurare inceputa, ...

Alma

La ~5km distanță

4 camere
600 mp
Agenție

Mai mult de un an
6

200.000 €

Casa individuala | 7 camere | Alma, Judetul Sib ...

Alma

La ~5km distanță

7 camere
237 mp
1.100 mp teren
2013
Agenție

6 luni în urmă
4

98.000 €
13.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Alma jud. Sibiu ...

Alma

La ~5km distanță

7.342 mp teren
f.s. 54 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

185.000 €

Vila de vanzare in Alma Dumbraveni

Alma

La ~5km distanță

5 camere
237 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

24.500 €
33.79 € / mp

Teren Intravilan cu cabana in satul transilvane ...

Alma

La ~5km distanță

725 mp
725 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

73.420 €
10 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIONALĂ – TEREN INTRAVILAN ...

Alma

La ~5km distanță

7.342 mp teren
f.s. 54 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
14

74.900 €

Casa de vanzare Darlos, jud. Sibiu

Dârlos

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

250.000 €

Vand casa in Darlos, la 6 km de Media?

Dârlos

La ~5km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €

Apartament de vanzare 57m2

Dârlos

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
6

99.000 €

Casa in Darlos, teren 730 mp

Dârlos

La ~5km distanță

160 mp
730 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

48.000 €
41.38 € / mp

Teren Darlos zona centrala / Strada Principala

Dârlos

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

124.900 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare

Dârlos

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
1.375 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

67.000 €

Casă tradițională la țară, în Dârlos

Dârlos

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
976 mp teren
1979
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

20.000 €

Casa de vanzare.

Daia (Bahnea)

La ~10km distanță

3 camere
60 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

77.000 €

Casa saseasca Brateiu, judetul Sibiu

Brateiu

La ~10km distanță

7 camere
200 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
11

77.000 €

Casă spațioasă de vânzare în Bratei

Brateiu

La ~10km distanță

7 camere
250 mp
2.522 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
6

195.000 €
19.18 € / mp

Teren extravilan 10000 mp langa Medias - oportu ...

Brateiu

La ~10km distanță

10.168 mp
10.168 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
8

19.000 €
29.83 € / mp

Teren Drumul Buzdului cu o cabana mica

Brateiu

La ~10km distanță

637 mp
637 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

69.000 €

Casa saseasca 3 camere si 1400 mp teren in Brat ...

Brateiu

La ~10km distanță

3 camere
108 mp
1.418 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

165.000 €

Casa spatioasa langa Targu Mures

Ceuaș

La ~10km distanță

5 camere
190 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

25.000 €
20 € / mp

Teren intravilan, perfect drept, 1250 mp,in Her ...

Ceuaș

La ~10km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

109.900 €

Casa cu 3 camere, 80m2 utili + teren 898m2, Voi ...

Ceuaș

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
898 mp teren