Proprietăți unice: 2421
Proprietari: 513
Agenție

1 săptămână în urmă
7

37.000 €

Garsoniera LUX de vanzare Ostrovului, 36,5 mp

Soarelui, Satu Mare

1 camere
36,5 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

31.510 €

Casa de Vanzare zona Careiului

Careiului, Satu Mare

2 camere
70 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
20

167.500 €

Proprietate cu farmec aparte si teren generos i ...

Păulești

5 camere
279 mp
2.607 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

45.500 €

Apartament la casa, semicentral locuinta, birou ...

Semicentral, Satu Mare

1 camere
33 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

229.000 €

Casa P+1 Str Sighisoara

Central, Satu Mare

3 camere
100 mp
439 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
18

160.000 €

Casa cu 5 dormitoare ,204 mp utili,teren 1550mp ...

Central, Carei

7 camere
204 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

75.000 €

Ap de vanzare cu 3 camere ,Carpati 2 ,et:4,str; ...

Dacia

3 camere
84 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
16

73.000 €
75.000 €

Apartament 2 camere decomandat | Etaj 2 | Carpa ...

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.500 €
97.900 €

Apartament de vanzare 3 camere Decomandat

Cloșca, Satu Mare

3 camere
80 mp
Etaj 3
4E
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 89,500 € și 97.900 €
Agenție

1 lună în urmă
3

59.316 €

Casa P+M 116mp + Teren ~ Satu Mare

14 Mai, Satu Mare

8 camere
116 mp
55 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

19.500 €
2.05 € / mp

Teren de 9.500 mp in Maramures | Varf de deal, ...

Sud, Satu Mare

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
28 € / mp

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan – 16.800 mp Satu Mare, strada ...

Ștrandului, Satu Mare

16.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

324.000 €
31.15 € / mp

Teren extravilan – Satu Mare, zona Botizului

Botizului, Satu Mare

10.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

279.000 €

Casă cu mansardă și teren generos – zona Lucian ...

Lucian Blaga, Satu Mare

5 camere
267,7 mp
1.460 mp teren
2004
Agenție

1 lună în urmă
16

42.500 €

VIDEO - Closca | Apartament cu 1 camera decoman ...

Micro 14, Satu Mare

1 camere
22,3 mp
Parter / 4
1973
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

72.500 €

Ap. 2 camere, parter, str. Careiului, vis-a-vis ...

Careiului, Satu Mare

2 camere
52 mp
Parter
1968
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

39.000 €

Apartament 2 camere zona Piata Somes 39000 Euro

Micro 14, Satu Mare

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

69.900 €

De vânzare 2 Case de vinificație cu Teren 4108 ...

Carei

3 camere
71 mp
4.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

300.000 €

Casă de vânzare – Locație ultracentrală în staț ...

Exterior Sud, Tășnad

5 camere
389 mp
2.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

95.000 €

Casa de vinzare in Petresti

Petrești

5 camere
120 mp
655 mp teren
Individuală
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

184.900 €

De Vânzare Casă Lazuri Satu Mare

Lazuri

4 camere
140 mp
835 mp teren
2022
Agenție

1 lună în urmă
14

65.000 €

Apartament 2 camere | 45 mp | Zona Carpati 2

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

79.000 €
82.000 €

Apartament 2 camere, Carpati 2, strada Bargaulu ...

Micro 17, Satu Mare

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 3
2008
Agenție