Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
12

67.000 €
1 € / mp

Teren intravilan in zona de dealuri 67000mp

Orbău

67.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

17.000 €

Casa batraneasca

Chegea

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

25.000 €

Casa la tara

Chegea

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

30.000 €

Casa de vanzare in localitatea Pagaia, Bihor

Păgaia

La ~10km distanță

4 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

50.000 €

Casa noua cu mansarda si 1.24 hectare teren int ...

Sărăuad

La ~10km distanță

2 camere
117 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

16.000 €
16 € / mp

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

60.000 €

Casa de vanzare ora? ta?nad jud. satu mare

Central, Tășnad

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

300.000 €

Casă de vânzare – Locație ultracentrală în staț ...

Exterior Sud, Tășnad

La ~10km distanță

5 camere
389 mp
2.019 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
8.04 € / mp

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Central, Tășnad

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

85.000 €

Vand Spatiu Comercial Tasnad

Central, Tășnad

La ~10km distanță

30 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

21.000 €
4.88 € / mp

Teren extravilan cu livada 4300 mp, Ta?nad, SM

Central, Tășnad

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

250.000 €

OCAZIE ! Afacere la cheie in Tasnad , 5 casute ...

Central, Tășnad

La ~10km distanță

1 camere
25 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

65.000 €

Casa de vanzare Tasnad

Central, Tășnad

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
2.600 mp teren
Individuală
Agenție

5 luni în urmă
8

45.995 €

Apartament 3 camere de vanzare, Tasnad, Jud. Sa ...

Central, Tășnad

La ~10km distanță

3 camere
49,8 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

44.000 €

Apartament 2 camere Tasnad

Central, Tășnad

La ~10km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 3
1980
Agenție

7 luni în urmă
15

1.210.000 €
1.000.000 €

PENSIUNE in Tasnad cu predare afacere profitabi ...

Central, Tășnad

La ~10km distanță

12 mp utili
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

77.500 €

Vand casa 3 dormitoare in Ta?nad

Tășnad

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

78.000 €

Apartament ultracentral 66 mp

Ultracentral, Tășnad

La ~10km distanță

3 camere
66 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

80.000 €

Vand casa sau schimb cu apartament in Tasnad

Central, Tășnad

La ~10km distanță

120 mp
540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
0.30 € / mp

Teren agricol Santau 3,32ha

Central, Tășnad

La ~10km distanță

33.200 mp
33.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.350.000 €

Ansamblul de case in Statiunea Turistica Tasnad

Tășnad

La ~10km distanță

6 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

185.000 €

Casa de vanzare in Ta?nad, Satu Mare

Central, Tășnad

La ~10km distanță

6 camere
218 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

185.000 €

Casa de vanzare in Ta?nad ideala pentru locuit ...

Central, Tășnad

La ~10km distanță

5 camere
218 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

156.000 €

Casa cu etaj in loc linistit

Săcășeni

La ~10km distanță

6 camere
309 mp
3.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

31.000 €

Casa individuala Saca?eni

Săcășeni

La ~10km distanță

2 camere
1.875 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

40.000 €

Casa cu teren de vanzare

Camăr

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

19.500 €

Casa de vanzare Almasu Mare

Almașu Mare

La ~10km distanță

4 camere
2.100 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

50.900 €
4.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.900 €

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

f.s. 105 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
3.60 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~10km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren