Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

50.000 €

De vanzare casa in Homorodul de jos langa biser ...

Homorodu de Jos

3 camere
1.700 mp
1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Ieri
5

37.400 €
1 € / mp

Teren extravilan 3 parcele total 37.400 mp

Homoroade

La ~5km distanță

37.400 mp
37.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

45.000 €

De vanzare casa in comuna Valea Vinului sat Sai

Sâi

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

5.520 €
4 € / mp

Teren intravilan Valea Vinului, Rosiori - 30954 ...

Valea Vinului

La ~10km distanță

1.380 mp
1.380 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45.000 €

Casa de vanzare Valea Vinului - Satu Mare

Valea Vinului

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

85.000 €

Vand casa in sat Medisa com.Viile Satu Mare sau ...

Medișa

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

6 luni în urmă
1

40.000 €
9.70 € / mp

Teren intravilan 41 arii Zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4.122 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

70.000 €

Casa locuibila, cu vie ?i livada

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Agenție

7 luni în urmă
18

145.000 €

Casa 5 camere , 300 mp; Teren - 2000 mp . Viile ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

5 camere
300 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

82.000 €

Casa 200 mp + teren 16,57 ari Viile Satu MARE s ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

150.000 €

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

7 camere
450 mp
3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

81.400 €

Casa la Rosu in centru Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
190 mp
1.657 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
22

330.000 €

Casa Pensiune in Viile Satu Mare teren 1,63 ha, ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

13 camere
522 mp
16.351 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
11.33 € / mp

Teren Intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €

Casa de vanzare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

75.000 €

Casa Viile Satu Mare P+M

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

5 camere
180 mp
Agenție

10 luni în urmă
1

145.775 €
17 € / mp

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Ogli ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

8.575 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
1

191.475 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Voin ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

12.765 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

330.000 €

Casa P+M+Teren 1,6 ha Ideal Pensiune Camin vars ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

6 camere
459 mp
16.351 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

21.500 €
10.77 € / mp

Teren intravilan - livada si vie- 20 ari - Viil ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

1.996 mp
1.996 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

170.000 €

Casa cu teren generos de 6000 mp in Viile Satu ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

4 camere
105 mp
6.197 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

93.000 €
94.000 €

Casa cu 2 camere, 65 mp, teren 2910 mp, in Viil ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
2.910 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

79.000 €

Case de vanzare - zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
10.67 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare /Pa ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.812 mp
2.812 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

62.000 €

Casa in Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
4.123 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

110.000 €

Vind casa in Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3 camere
95 mp
5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

15.000 €
22.73 € / mp

Teren Cionchesti

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
11.62 € / mp

Teren intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

3.873 mp
3.873 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

20.000 €

Teren intravilan 1000 mp, front 39,51 m Viile S ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

f.s. 39 m
Agenție

2 luni în urmă
7

45.500 €
21.06 € / mp

Teren cu utilitati si proiect casa Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~10km distanță

2.160 mp
2.160 mp teren