Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

175.000 €

Vand casa si atelier

Decebal

4 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

99.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan in Decebal la sosea europeana

Decebal

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

139.000 €

Casa semifinisata 120mp utili / teren 700mp ing ...

Decebal

3 camere
120 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
9

39.000 €
20.53 € / mp

Teren intravilan de 1.900 mp | Decebal | La doa ...

Decebal

1.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

225.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan la intrare în Vetiș – 12.216 m ...

Vetiș

La ~5km distanță

12.216 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

200.000 €

Casa individuala, 325 mp, teren 6475 mp, Vetis, ...

Vetiș

La ~5km distanță

7 camere
325 mp
1.535 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

185.000 €

Casa de vânzare spre Vetis, drum principal

Vetiș

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.500 mp teren
2018

Agenție

Mai mult de un an
16

280.000 €

Casa de vanzare cu 6 camere, 480 mp, zona Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

225.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan 12216 mp in Vetis construibil

Vetiș

La ~5km distanță

12.216 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

185.000 €

Casa cu piscina ,7 camere, 447 mp - teren 1535m ...

Vetiș

La ~5km distanță

7 camere
447 mp
1.535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
18

139.000 €

Casa semifinisata/pers.fizica/teren 700m ingrad ...

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
664 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

120.000 €

Casa parter 120 mp -Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
300 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

300.000 €

House for sale, 6 Rooms, 242 sqm, 800 sqm, Veti ...

Vetiș

La ~5km distanță

6 camere
242 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

139.000 €

Casa semifinisata 120mp utili teren 700mp ingra ...

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

8 luni în urmă
6

125.000 €

Case semifinisate tip meditereanean | 120 mp | ...

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
603 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

145.000 €

Casa semifinisata 200mp Decebal - Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

115.000 €

Casa semifinisata de vanzare 200mp, Teren 1000 ...

Vetiș

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

105.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7020 mp, in Deceba ...

Vetiș

La ~5km distanță

7.020 mp
7.020 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

133.000 €

Casa noua 2 camere + living , mobilata-utilata ...

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
92 mp
350 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

69.900 €

Casa de vanzare cu 3 camere, 89 mp, zona Veti?

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
525 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

25.000 €
4.63 € / mp

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Vetiș

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
18

119.000 €

Casa moderna-3 dormitoare-Constructie noua

Vetiș

La ~5km distanță

4 camere
485 mp
485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

53.539 €
50.544 €
37 € / mp

Teren Vetiș - cu toate utilitățile

Vetiș

La ~5km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

150.000 €

Casa Noua tip P situata in Localitatea Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

4 camere
177 mp
544 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

75.000 €
14.29 € / mp

Teren intravilan industrial 52 ari , Vetis , to ...

Vetiș

La ~5km distanță

5.250 mp
5.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €

Apartament de vanzare

Vetiș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
7

70.000 €

Casa de vanzare in Oar Strada Mare

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

265.000 €

Casa moderna cu teren generos Veti?, zona lini? ...

Vetiș

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
1.105 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

237.643 €
8.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 27.958 mp, in Veti ...

Vetiș

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție

5 luni în urmă
18

107.000 €

Casa cu 4 camere semifinisata, 92 mp, teren 400 ...

Vetiș

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 107,000 € și 109.000 €