Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

220.000 €

Casa 5 camere 259 mp, 2800 mp teren - Culciu Mi ...

Berindan

4 camere
259 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

49.500 €

Casa cu 3 camere in Berindan | Teren 1.850 mp, ...

Berindan

3 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €

Vand casa cu teren in Corod Jud Satu Mare.

Corod

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

53.000 €
62.35 € / mp

Teren intravilan în Odoreu – 8,5 arii

Odoreu

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

122.000 €

Case tip duplex Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
129 mp
490 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
13

368.900 €

Vila la cheie, 1200 mp, Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

3 camere
400 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

18.500 €
30.83 € / mp

Teren intravilan – Odoreu, str. Gării

Odoreu

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
11

117.500 €

Casa 4 camere 110 mp .Teren 200 mp . Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

179.980 €

Casa de vanzare in Odoreu - Cartier Primaverii, ...

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

290.000 €
8.01 € / mp

Teren intravilan 36.200 mp in zona Odoreu oport ...

Odoreu

La ~5km distanță

36.200 mp
36.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

110.000 €

Casa Noua 4 camere| Teren 465 | Zona linistita

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
123 mp
465 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

102.900 €

De vanzare casa , 3 camere , zona Odoreului

Odoreu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

135.000 €

Casa noua tip parter

Odoreu

La ~5km distanță

7 camere
105 mp
420 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
33.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1000 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 31 m
Agenție

5 luni în urmă
2

57.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1900 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

1.900 mp teren
f.s. 116 m
Agenție

5 luni în urmă
2

22.500 €
27.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 900 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 3176 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 22,500 € și 27.000 €
Agenție

1 lună în urmă
2

36.000 €

Teren 6,2 ari in Odoreu, front 17,95 m, toate u ...

Odoreu

La ~5km distanță

f.s. 17 m
Agenție

5 luni în urmă
3

45.500 €
30.33 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 4 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,500 € și 46.500 €
Agenție

5 luni în urmă
7

139.000 €

Casa plan parter,80 mp utili,300mp teren

Odoreu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
300 mp teren
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
33.56 € / mp

Teren Construcții intravilan de 745 mp, în Odor ...

Odoreu

La ~5km distanță

745 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

43.500 €

Teren intravilan de vanzare, 3600 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

f.s. 16 m
Agenție

3 luni în urmă
20

123.000 €

Casa de vanzare | 125mp | Martinesti |

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
420 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

156.000 €

Casa cu etaj in loc linistit

Odoreu

La ~5km distanță

6 camere
309 mp
3.103 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

43.500 €
12.08 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3600 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

119.000 €

Casa de vanzare in Martinesti Odoreului | Casa ...

Odoreu

La ~5km distanță

3 camere
600 mp
600 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă

26.875 €
36.07 € / mp

Teren 745 mp. situat in Comuna Odoreu, Jud. Sat ...

Odoreu

La ~5km distanță

745 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
15

120.000 €

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Odoreu

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.500 €

Casa moderna 165 mp in Odoreu, gaz + apa + cure ...

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
165 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

75.000 €

Casa cu anexa si teren 7.5 arii Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

21.000 €
4.88 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Mediesu Aurit/Strad ...

Odoreu

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren