Proprietăți unice: 29
Proprietari: 8
Agenție

1 lună în urmă
4

38.000 €
30.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare – 1.248 mp – Puchen ...

Puchenii Mari

1.248 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
16

220.000 €

Vila cu 9 camere de vanzare in Puchenii Mari, 3 ...

Puchenii Mari

9 camere
312,56 mp
1.436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

45.000 €
22.84 € / mp

Teren intravilan de 1970 mp, în Puchenii Mari

Puchenii Mari

1.970 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
20

299.000 €

Casa Verde DN 1 aproape de Ploiesti

Puchenii Mari

6 camere
240 mp
846 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

Mai mult de un an
11

89.000 €

Vanzari Case Puchenii Mosneni

Puchenii Mari

4 camere
119 mp
881 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

350.000 €

Centru comercial DN1 Ploiesti - Bucuresti vanza ...

Puchenii Mari

545 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

35.000 €

Casa batraneasa si teren generos Puchenii Mari ...

Puchenii Mari

4 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

70.000 €
4 € / mp

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

17.500 mp
17.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

60.000 €
4 € / mp

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
4 € / mp

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
4 € / mp

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

20.000 €
4 € / mp

4 /mp Teren agricol extravilan Puchenii Mari Pr ...

Puchenii Mari

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

10.000 €
4 € / mp

4 /mp, Teren agricol extravilan Puchenii Mari P ...

Puchenii Mari

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

176.600 €
4 € / mp

4 /mpTeren agricol extravilan Puchenii Mari-PH, ...

Puchenii Mari

44.150 mp
44.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

71.000 €

casa de vanzare Puchenii Mari

Puchenii Mari

3 camere
127 mp
127 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 71,000 € și 73.500 €
Agenție

2 luni în urmă
10

270.000 €

Casa de vanzare Pucheni Mosneni | 1.000 mp tere ...

Puchenii Mari

4 camere
300 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

55.000 €

Casa Puchenii Mari I DN1 I - Teren 735mp - Cent ...

Puchenii Mari

4 camere
60 mp
735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

200.000 €

Casa de vanzare Puchenii Mari

Puchenii Mari

4 camere
200 mp
Agenție

4 luni în urmă
3

46.200 €
44.99 € / mp

Teren intravilan ,1027 mp , intre Bucuresti si ...

Puchenii Mari

1.027 mp
1.027 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

383.000 €
4.26 € / mp

Teren agricol , Puchenii Mari, 90.000 mp

Puchenii Mari

90.000 mp
90.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
8

135.000 €

HALE INDUSTRIALE moderne Puchenii Mari PH

Puchenii Mari

505 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

14.000 €
5.60 € / mp

Teren de vanzare in sat Pietrosani, com. Puchen ...

Puchenii Mari

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

45.000 €
22.84 € / mp

Vand teren intravilan 1970 mp, com. Puchenii Ma ...

Puchenii Mari

1.970 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

184.700 €

Oportunitate - Casa boiereasca de poveste- 7000 ...

Puchenii Mari

4 camere
160 mp
7.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

38.000 €

Vand casa in Puchenii Mosneni IMEDIAT-Direct PR ...

Puchenii Mari

3 camere
80 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

176.600 €
4 € / mp

4 /mpTeren agricol extravilan Puchenii Mari-PH, ...

Puchenii Mari

44.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

10.000 €
4 € / mp

4 /mp, Teren agricol extravilan Puchenii Mari P ...

Puchenii Mari

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

220.000 €

Casa, Teren intravilan, Prahova, DN1

Puchenii Mari

3.611 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare in Prahova

Puchenii Mari

60 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

330.000 €

vila Puchenii mo?neni

Puchenii-Moșneni

La ~5km distanță

6 camere
420 mp