Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

70.656 €
11.78 € / mp

teren intravilan de vanzare

Gornet

6.000 mp
6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

70.656 €
11.78 € / mp

teren intravilan de vanzare

Gornet

6.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

34.000 €

Casa la aer ?i Saramura

Cuib

La ~5km distanță

85 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

34.500 €

Casa fundatia de beton, pereti caramida presa, ...

Bogdănești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Vind sau schimb casa p+1 in Magurele

Măgurele

La ~5km distanță

2 camere
200 mp
425 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
21

238.000 €
220.000 €

Magurele, ocazie! Vila 2022, P+1+M, 5 cam, 3 ba ...

Măgurele

La ~5km distanță

5 camere
260 mp
410 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

130.000 €
65 € / mp

Teren 2000 mp in orasul Magurele

Măgurele

La ~5km distanță

2.000 mp
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

155.000 €

Locuință modernă personalizabilă | Proiect + te ...

Măgurele

La ~5km distanță

3 camere
137 mp
500 mp teren
f.s. 26 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

29.500 €

Traian, Teleorman

Măgurele

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
1.195 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

43.000 €
99.54 € / mp

Magurele Ilfov/ limitrof Cartierul Rahova

Măgurele

La ~5km distanță

432 mp
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
19

220.000 €

Hala industriala + teren 1710 mp oportunitate i ...

Măgurele

La ~5km distanță

1.710 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

350.000 €

Magurele, de vanzare vila P+1 si hala, ideal in ...

Măgurele

La ~5km distanță

5 camere
230 mp
1.650 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
11

109.900 €

Central

Măgurele

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție

Mai mult de un an
17

67.000 €

Casa renovabila, cu un teren 2000 m, intr-o zon ...

Măgurele

La ~5km distanță

8 camere
203 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

20.000 €

Olteanca, Segarcea - Vale, Teleorman

Măgurele

La ~5km distanță

3 camere
97 mp
2.483 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €

Teren 2.500 mp de vanzare Cheia, Maneciu, Praho ...

Măgurele

La ~5km distanță

f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Cheia, Maneciu, Praho ...

Măgurele

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
3

19.900 €
49.75 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Măgurele, Prahova ...

Măgurele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

35.000 €
51.000 €
5.50 € / mp

Teren Intravilan 3325 mp Magurele Prahova , Opo ...

Măgurele

La ~5km distanță

6.360 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

3 zile în urmă
16

95.900 €

Magurele, Vox Park apartament 2 camere mobilat ...

Măgurele

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

3 luni în urmă
20

115.000 €

Casa pe Parter in Magurele, aproape de Bucurest ...

Măgurele

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
50 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

200.000 €

Vila cu 4 camere de vanzare in Magurele, 190.15 ...

Măgurele

La ~5km distanță

4 camere
190,15 mp
1.243 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

107.000 €

Vila cu 5 camere de vanzare in Magurele, 292.06 ...

Măgurele

La ~5km distanță

5 camere
292,06 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

65.000 €

Apartament 2 camere, 46 mp, zona Central - Hale

Fundeni

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

92.000 €

Casa 7 camere, 85 mp, zona Central

Fundeni

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Agenție

3 zile în urmă
8

80.000 €

Casa de vanzare zona Spital Boldescu

Fundeni

La ~5km distanță

4 camere
148 mp
Agenție

3 luni în urmă
15

75.000 €

Vanzare apartament 3 camere, Ploiesti, zona ult ...

Fundeni

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 4 / 4
1973
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

23.000 €

Casa de vinzare in judetul Buzau

Bărzila

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

Casa Gura Vitioarei

Gura Vitioarei

La ~5km distanță

2 camere
1.100 mp
Agenție

4 luni în urmă
10

50.039 €
11 € / mp

Teren 4.549 mp intravilan, cu posibilitate de p ...