Proprietăți unice: 7
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
16

120.000 €

Casa Breaza, Prahova

Podul Vadului, Breaza

3 camere
87 mp
437 mp teren
2004
Agenție

9 luni în urmă
18

89.000 €

Casa Breaza, judetul Prahova

Podul Vadului, Breaza

3 camere
75 mp
529 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
25

100.000 €

Casa Breaza 116Mp , teren 2500Mp ,zona de deal ...

Podul Vadului, Breaza

4 camere
90 mp
2.500 mp teren
f.s. 18 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
8

58.000 €

Casa in Breaza PH,vand sau schimb,particular,co ...

Podul Vadului, Breaza

2 camere
36 mp
36 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

58.000 €

Casa in Breaza PH,vand sau schimb,particular,co ...

Podul Vadului, Breaza

2 camere
36 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

26.000 €

Apartament in Casa Vila de vanzare, Breaza Prah ...

Podul Vadului, Breaza

3 camere
70 mp
1998
Agenție

1 lună în urmă
1

31.800 €
50 € / mp

Teren in Breaza ,zona linistita

Podul Vadului, Breaza

636 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

120.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere in Poiana Campina

Răgman

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

399.000 €

Vila deosebita in Cornu ideala pentru locuinta ...

Răgman

La ~5km distanță

4 camere
420 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

498.000 €

Cornu de Jos Doua case moderne, crama la subs ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

8 camere
290 mp
1.042 mp teren
2016
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 498,000 € și 538.000 €

Agenție

8 luni în urmă
15

70.000 €
80.000 €

Cabana de lemn cu fundatie 86 mp+ livada pomi f ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
847 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

1 lună în urmă
32

105.000 €

Casă corp C1 84mp + casă corp C2 51mp+garaj+ gr ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
889 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
40

349.000 €

Vila Delux P+1 cu terasă și garaj + teren intra ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
783 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

53.000 €

Casa de lemn 110 mp in Cornu de Jos

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

214.578 €
238.420 €
63 € / mp

Teren centru comercial Cornu – zonă premium, fă ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.406 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

89.000 €
28.07 € / mp

Teren intravilan in Cornu 3171 mp--89.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.171 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

1.500.000 €

Domeniu Imobiliar de Elita: 14.000 mp Teren, Pe ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

139.000 €

Investitie ideala - Cladire cu Spatiul Comercia ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

500 mp utili
2E
2003
Agenție

1 lună în urmă
10

91.959 €
29 € / mp

Teren intravilan 3171 mp | Cornu | 29 €/mp

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.171 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.200.000 €

Vila Valea Prahovei Cornu , 15 camere, piscina ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

15 camere
1.200 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

204.730 €
59 € / mp

Teren cu casa renovabila

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.470 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
20

960.000 €

Vila deosebita 9 camere - Cornu de Jos

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

9 camere
615 mp
1.784 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

189.980 €
195.920 €
38.79 € / mp

4898 MP Teren Intravilan | Prahova - Cornu De J ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

4.898 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.000.000 €
1.100.000 €
42.84 € / mp

Mountain Plateau - 23.345 SQM - Exclusive Estat ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

23.345 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

26.500 €
53 € / mp

●Teren in Cornu,Ph,500m--26.500e●

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

90.000 €
29.28 € / mp

Teren intravilan in Cornu--3074m--90.000e

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

3.074 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

68.000 €
27.96 € / mp

COMISION 0% | Teren 2,432mp | Cornu de Jos (Cor ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

2.432 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
51

450.000 €

Vila de vanzare cu 6 camere in Cornu (teren 6.6 ...

Cornu de Jos (Cornu)

La ~5km distanță

6 camere
275 mp
6.600 mp teren
2009
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €

Casa noua cu 3 camere si curte privata

Irimești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

265.000 €

Casa Breaza, Prahova

Breaza de Jos

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
1.400 mp teren