Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.320.000 €
1,600.00 € / mp

Teren intravilan 825 mp

Seaca

825 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

52.000 €

Casa de vanzare in Comuna Leleasca, satul Afuma ...

Leleasca

La ~10km distanță

4 camere
107 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.000 €

Casa teren livada pruni 20000 mp

Leleasca

La ~10km distanță

3 camere
20.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

27.000 €

Casa teren livada pruni 20000 mp

Leleasca

La ~10km distanță

3 camere
20.000 mp
20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

35.000 €

Vand 2case la 45 km de Pite?ti

Leleasca

La ~10km distanță

190 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

50.000 €

Casa Com Cungrea Jud Olt

Cungrea

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

195.000 €
933.01 € / mp

Oraselul Copiilor, Alunisului, Brancoveanu, Buc ...

Alunișu

La ~10km distanță

209 mp
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

35.000 €

Vila de vanzare sa u la schimb *

Vlăngărești

La ~10km distanță

6 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
37.000 €

Casa de vanzare in comuna Dobroteasa

Dobroteasa

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

68.000 €

vand casa comuna Dobroteasa

Dobroteasa

La ~10km distanță

75 mp
7.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.500 €

Vand Casa cu teren 2050mp in Dragoesti, Valcea

Dobroteasa

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

52.000 €

Vand Casa, teren in Dobroteasa - OLT. 56000 eur ...

Dobroteasa

La ~10km distanță

5 camere
150 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

22.000 €

Vand casa cu teren de 5000mp

Spineni

La ~10km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

40.000 €

casa de vanzare spineni, olt

Spineni

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
3.58 € / mp

Vand 3 terenuri extravilane.

Spineni

La ~10km distanță

6.977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

28.000 €
0.70 € / mp

Terenuri Total 4 hectare cu casa batraneasca

Spineni

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

50.000 €

Casa de Vanzare comuna Sinesti sat Mijlocu, Jud ...

Mijlocu

La ~10km distanță

1 camere
120 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €

CASA, Livada Samburesti, langa Dragasani, apoap ...

Sâmburești

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

12.000 €

CASA, Livada Samburesti

Sâmburești

La ~10km distanță

3 camere
65 mp
65 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

65.000 €
1.30 € / mp

Teren,casa,Iazuri,padure,teren arabil

Făgețelu

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

65.000 €
1.30 € / mp

Teren,casa,Iazuri,padure

Făgețelu

La ~10km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €
3.50 € / mp

Teren de vanzare

Făgețelu

La ~10km distanță

7.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

17.999 €

Casa si teren Comuna Fagetelu

Făgețelu

La ~10km distanță

3 camere
1.280 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €

Vila de vanzare in judetul Arges

Făgețelu

La ~10km distanță

4 camere
2.500 mp
2.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

50.000 €
1 € / mp

Vand teren arabil in Fage?elu, Olt

Făgețelu

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

70.000 €

Apartament de vanzare

Cuza Vodă

La ~10km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

37.700 €
7.01 € / mp

Vand teren intravilan in comuna Fage?elu, jude? ...

Isaci

La ~10km distanță

5.381 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

42.000 €

Casa de vanzare , Sat Dumitresti 5 km pana in D ...

Dumitrești

La ~10km distanță

558 mp
1.118 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

18.000 €
19.000 €

Vand gospodarie, casa batraneasca si anexe

Rădești

La ~10km distanță

80 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

70.000 €

Casa P+1 + 5.300 mp teren, jud Olt

Chilia

La ~10km distanță

4 camere