Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

200.000 €

Super Ocazie!!! Casa de vanzare!

Iancu Jianu

4 camere
130 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
27

614.922 €
508.200 €
1.25 € / mp

FERMA DE VANZARE! Pomi fructiferi, ,Oboga, Bals ...

Iancu Jianu

490.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

105.000 €
0.75 € / mp

14 hectare de teren agricol in comuna Iancu Jia ...

Iancu Jianu

140.000 mp teren
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

30.000 €
0.75 € / mp

4 ha teren agricol la Iancu Jianu judetul Olt

Iancu Jianu

40.000 mp teren
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
6

49.000 €

Casa caramida, P+E, 460 mp, comuna Iancu Jianu- ...

Iancu Jianu

6 camere
200 mp
720 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Bala?a

Iancu Jianu

3.700 mp
3.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

2.216.760 €
0.70 € / mp

Teren arabil de 316 hectare in Olt

Iancu Jianu

f.s. 1500 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €

Casa de vanzare 1242 mp teren

Iancu Jianu

745 m

3 camere
77 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

28.990 €

Vand Casa in Comuna Iancu Jianu

Iancu Jianu

3 camere
1.200 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
20

50.000 €

APARTAMENT - SMART HOUSE - PREMIUM - 2 CAMERE

Central, Berbești

La ~5km distanță

2 camere
54.000 mp
Etaj 1 / 3
1988
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

12.000 €

Vind apartament 2 camere

Central, Berbești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
14

24.500 €

Proprietate de vanzare in Sat Cernisoara, Judet ...

Central, Berbești

La ~5km distanță

4 camere
128 mp

Agenție

7 luni în urmă
3

14.000 €

Vind apartament central

Central, Berbești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

1.283 €
0.26 € / mp

Teren extravilan, Comuna Zatreni, Jud. Valcea

Central, Berbești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

8.400 €

De vanzare apartament Berbesti

Central, Berbești

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
1997
Agenție

4 luni în urmă
4

130.000 €

Casa de Vanzare Comuna Sinesti Sat Mijlocu

Central, Berbești

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
160 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

12.000 €

Vind apartament 2 camere

Central, Berbești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1990
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balașa

Dobriceni

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
13

20.900 €

Casa la curte Lalosu, Portaresti, VL

Portărești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
1.700 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

80.000 €

Casa Lalosu Berbesti

Laloșu

La ~5km distanță

140 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

20.900 €

Casa la curte Lalosu, Portaresti VL

Laloșu

La ~5km distanță

80 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

60.000 €

Vand casa la tara, complet utilata, doua locuin ...

Călui

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10.697 €

Vand Casa in comuna Dobretu

Dobrețu

La ~5km distanță

3 camere
40 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

35.000 €
17.50 € / mp

Teren 2000 mp, intravilan, vatra satului, Pietr ...

Curtișoara

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

129.000 €

Casa noua 2024 P+M +casa existenta pe 1490 mp t ...

Curtișoara

La ~10km distanță

5 camere
241 mp
1.490 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

60.000 €

Casa cu teren 1142 mp in Curtisoara

Curtișoara

La ~10km distanță

1 camere
45 mp
1.142 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

41.500 €
39.56 € / mp

Vand teren com Curtisoara jud Olt intravilan

Curtișoara

La ~10km distanță

1.049 mp
1.049 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

28.600 €
22 € / mp

TEREN INTRAVILAN -1300 mp CURTISOARA

Curtișoara

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

48.000 €

Vand apartament 2 camere

Curtișoara

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

89.000 €

Vand apartament doua camere si teren

Curtișoara

La ~10km distanță

2 camere
52 mp