Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Vand teren intravilan

Dejești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50.000 €

Casa si teren de vanzare

Cioboți

La ~5km distanță

4 camere
1.294 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

24.000 €
3 € / mp

Teren intravilan valea Oltului jude?ul Valcea

Drăgoești

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

52.000 €

vand casa la tara

Bârsoiu

La ~5km distanță

4 camere
73 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

32.000 €

Vand casa cu teren

Vitomirești

La ~5km distanță

4 camere
19.600 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

52.000 €

Vand Casa, teren in Dobroteasa - OLT. 56000 eur ...

Dobroteasa

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

68.000 €

vand casa comuna Dobroteasa

Dobroteasa

La ~5km distanță

75 mp
7.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
37.000 €

Casa de vanzare in comuna Dobroteasa

Dobroteasa

La ~5km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.500 €

Vand Casa cu teren 2050mp in Dragoesti, Valcea

Dobroteasa

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

12.000 €

CASA, Livada Samburesti

Sâmburești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
65 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €

CASA, Livada Samburesti, langa Dragasani, apoap ...

Sâmburești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Agenție

9 luni în urmă
15

75.000 €

Ap 2 camere A -uri ostroveni et 2 4

Stănești

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Agenție

6 luni în urmă
4

60.000 €

Apartament de vinzare in Dragasani.VL

Stănești

La ~10km distanță

3 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

65.000 €

Casa de vacanta de vanzare

Fișcălia

La ~10km distanță

3 camere
84 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Casa de vanzare in com Brazi sat pope?ti jude?u ...

Popești

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

180.000 €

Casa Daesti | Teren 1500MP

Popești

La ~10km distanță

6 camere
300 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

90.000 €

Casa la rosu de vanzare

Popești

La ~10km distanță

2 camere
250 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

67.900 €

Casa renovata + teren 3.242 mp, livada ?i utili ...

Dănicei

La ~10km distanță

3 camere
200 mp
3.242 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

67.900 €

O casa modernă cu 3242 mp teren intravilan

Dănicei

La ~10km distanță

2 camere
154 mp
3.242 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

75.000 €

Vand proprietate

Dănicei

La ~10km distanță

4 camere
12.500 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

60.000 €

Casa de vanzare, zona centrala Popesti

Popești

La ~10km distanță

4 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

10.500 €
2.20 € / mp

Teren de vânzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

La ~10km distanță

4.762 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

5.000 €
0.83 € / mp

Vand teren extravilan !

Stoilești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

25.000 €
9.70 € / mp

imobile langa Valcea

Popești

La ~10km distanță

2.576 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Fedeleșoiu

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

115.000 €
10 € / mp

Vindem teren pentru casa ?i livada de prun

Ciomăgești

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

52.000 €

Casa de vanzare in Comuna Leleasca, satul Afuma ...

Leleasca

La ~10km distanță

4 camere
107 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

27.000 €

Casa teren livada pruni 20000 mp

Leleasca

La ~10km distanță

3 camere
20.000 mp
20.000 mp teren