Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

34.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pangarati Stejaru 1 ...

Stejaru (Pângărați)

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

1.657 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

39.000 €

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

Stejaru (Pângărați)

3 camere
68,6 mp
Etaj 2 / 4
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €
7.50 € / mp

TEREN intravilan 3600 mp PÂNGǍRAȚI - PRELUCA

Preluca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
16

130.000 €

Casa de vanzare Preluca P+1

Preluca

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
500 mp teren
2010
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

17.000 €

Vand garsoniera MARATEI ETAJUL 1

Straja

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1

Agenție

4 luni în urmă
19

165.000 €
175.000 €

Casa + teren 808 mp Straja - Tarcau, jud. Neamt

Straja

La ~5km distanță

4 camere
292 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

58.000 €
12.92 € / mp

Teren de vanzare Pangarati 58.000 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~5km distanță

4.488 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
23.53 € / mp

Teren intravilan Stejaru, 1700mp

Pângărați

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

70.000 €

Casă PÂNGĂRAȚI la DN 15 cu vedere spre râul BIS ...

Pângărați

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
2.447 mp teren
1951
Agenție

6 luni în urmă
20

240.000 €

Casa si teren langa lacul Pangarati , mobilata ...

Pângărați

La ~5km distanță

4 camere
167,4 mp
1.824 mp teren
2019
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

105.000 €

Casă de vânzare Pângărați, Neamț – 5 camere, 25 ...

Pângărați

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

77.550 €

Spatiu industrial amplasat in com. Pangarati Ju ...

Pângărați

La ~5km distanță

5.456 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

130.000 €

Casa, 283 m2,

Pângărați

La ~5km distanță

5 camere
283 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

La ~5km distanță

13.476 mp
13.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

La ~5km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.000 €
18.03 € / mp

Teren Pangarati / DN Pangarati

Pângărați

La ~5km distanță

3.606 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.500 €
10.88 € / mp

Vand teren Stejaru

Pângărați

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

37.500 €
25 € / mp

Vind teren

Pângărați

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

130.000 €

Vila comuna Pangarati-judetul NEAMȚ

Pângărăcior

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.227 mp teren
2011
Agenție

8 luni în urmă
19

85.000 €

Casa + Teren de vanzare – Pangarǎcior

Pângărăcior

La ~5km distanță

5 camere
211,5 mp
1.688 mp teren
2009
Agenție

2 luni în urmă
16

93.000 €

Casa noua - 2800 mp teren

Secu

La ~5km distanță

80 mp
2.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

545.000 €

Domeniu privat cu iazuri in apropiere de Piatra ...

Vaduri

La ~5km distanță

8 camere
300 mp
4.700 mp teren
2011
Agenție

5 luni în urmă
3

27.000 €
21.77 € / mp

Teren splendid Vaduri cu utilități si vecini de ...

Vaduri

La ~5km distanță

1.240 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

1.090.000 €
1.318.900 €

Pensiune cu 15 camere de cazare, restaurant, co ...

Secu

La ~5km distanță

1.113 mp utili
2005
Agenție

10 luni în urmă
8

166.660 €
20 € / mp

Teren intravilan, 8333 mp, la E85, comuna Secui ...

Secu

La ~5km distanță

8.333 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
14

31.500 €
22.96 € / mp

Teren deosebit in apropiere de lac com.Alexandr ...

Vaduri

La ~5km distanță

1.372 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

95.000 €

CASǍ + HALĂ + teren intravilan 1161 mp ALEXANDR ...

Vaduri

La ~5km distanță

3 camere
78 mp
1.161 mp teren
2011