Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

40.000 €
8 € / mp

5000 mp teren in Potoci, Neamt

Potoci

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

145.000 €

Cabana pe marginea lacului Izvorul Muntelui / B ...

Ruginești

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

58.000 €
12.92 € / mp

Teren de vanzare Pangarati 58.000 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~5km distanță

4.488 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
23.53 € / mp

Teren intravilan Stejaru, 1700mp

Pângărați

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
10

70.000 €

Casă PÂNGĂRAȚI la DN 15 cu vedere spre râul BIS ...

Pângărați

La ~5km distanță

3 camere
76 mp
2.447 mp teren
1951
Agenție

6 luni în urmă
20

240.000 €

Casa si teren langa lacul Pangarati , mobilata ...

Pângărați

La ~5km distanță

4 camere
167,4 mp
1.824 mp teren
2019
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

105.000 €

Casă de vânzare Pângărați, Neamț – 5 camere, 25 ...

Pângărați

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

77.550 €

Spatiu industrial amplasat in com. Pangarati Ju ...

Pângărați

La ~5km distanță

5.456 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

130.000 €

Casa, 283 m2,

Pângărați

La ~5km distanță

5 camere
283 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

La ~5km distanță

13.476 mp
13.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

La ~5km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.000 €
18.03 € / mp

Teren Pangarati / DN Pangarati

Pângărați

La ~5km distanță

3.606 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.500 €
10.88 € / mp

Vand teren Stejaru

Pângărați

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

37.500 €
25 € / mp

Vind teren

Pângărați

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
26

160.000 €

Casa de vanzare Izvoru Muntelui (Judetul NEAMT)

Izvoru Muntelui

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
500 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

13.576 €

Apartament 3 camere Dodeni, Bicaz, jud. Neamt ( ...

Dodeni

La ~5km distanță

3 camere
55,95 mp
Etaj 4 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

27.500 €
29.500 €

Apartament 2 camere Dodeni, Bicaz

Dodeni

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €

Apar. cu 2 camere de vanzare 0752599959

Dodeni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

220.000 €
19.06 € / mp

Vand teren Buhalnita

Buhalnița

La ~5km distanță

11.541 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

137.500 €
25 € / mp

Teren Buhalni?a Neam?

Buhalnița

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

1.399.000 €

Investitie! Pensiune turistica si centru wellne ...

Bicaz

La ~5km distanță

28 camere
1.300 mp utili
2009
Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
10

24.500 €

VANZARE Casa in constructie Bicaz

Sud, Bicaz

La ~5km distanță

72 mp
443 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

49.500 €

Apartament 3 camere, RENOVAT COMPLET mobilat si ...

Central, Bicaz

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
20

50.000 €

Casa 3 camere cu garaj ?i 2 pivni?e Orasul Bica ...

Central, Bicaz

La ~5km distanță

4 camere
84 mp
767 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

135.000 €

Casa 9 camere ,10 bai pensiune in Izvoru Muntel ...

Bicaz

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

11.500 €
23 € / mp

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Central, Bicaz

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

39.000 €

Apartament 3 camere, Bicaz, Str.Barajului, 70 M ...

Central, Bicaz

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

200.000 €

Vand proprietate Izvorul Muntelui - Bicaz

Central, Bicaz

La ~5km distanță

5 camere
112 mp
8.965 mp teren