Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
20

180.000 €
20 € / mp

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal i ...

Vânători, Piatra-Neamț

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

105.000 €

Hala si teren Piatra Neamt - str. G-ral Dascale ...

Vânători, Piatra-Neamț

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.000 €

Vand sau inchiriez casa cu anexe

Vânători, Piatra-Neamț

4 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
19

55.600 €

Casa cu teren generos pe Aleea Brazilor

Văleni, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
66 mp
1.695 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

68.500 €

Proprietate in intravilanul mun.Piatra Neamt, z ...

Văleni, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
172 mp
300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

564.000 €
12,000.00 € / mp

VanzariTerenuriTeren 47 ha situat in Valeni jud ...

Văleni, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

47 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

2 luni în urmă
10

78.500 €

Casa de vanzare, 119 mp, 4 camere, Gara Veche, ...

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
375 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

77.000 €

Apartament in vila noua zona Gara veche - acces ...

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 1
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă

77.000 €

Apartament in vila noua zona Gara veche - acces ...

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 1
2026
Agenție

4 luni în urmă
12

275.000 €
340.000 €

Casa Piatra Neamt, zona Socar

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
244 mp teren
1977
Agenție

3 luni în urmă
8

65.000 €

Casă + teren 194 mp – Zona Gara Veche, Piatra N ...

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
76,5 mp
194 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.034.000 €
129.96 € / mp

Teren 7956 mp Piatra Neamt , front stradal de 1 ...

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

7.956 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

250.000 €

Vila Piatra Neamt zona- 1 Mai

Gara Veche, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
662 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

157.000 €

Casa noua,moderna tip duplex la alb/cheie,teren ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
136 mp
250 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

88.500 €
84.500 €

Apartament 3 camere Zona 1 Mai | 2 bai | 2 balc ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
19

210.000 €

Proprietate Piatra Neamt - Vila cocheta prevazu ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

126.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare 1 Mai Regiment / str Nordului ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

285.000 €

Casa + teren 852 mp – Zona Fermelor, Piatra Nea ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

6 camere
275,4 mp
852 mp teren
2011
Agenție

2 luni în urmă
20

84.500 €

Apartament 3 camere 87 MP/2 băi/2 balcoane

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
87,55 mp
Etaj 4 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

79.000 €

Apartament cu 2 camere, zona 1 mai, Et 1, 2 loc ...

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

65.000 €
73.000 €

Casa de vanzare

1 Mai, Piatra-Neamț

La ~5km distanță