Proprietăți unice: 22
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
10

249.600 €

Vila 365 mp si teren aferent 5000 mp Batca Doam ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

9 camere
365 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

340.000 €

Proprietate de exceptie-Vila mobilata si utilat ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

6 camere
306 mp
1.104 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

24.000 €
60 € / mp

Loturi de Teren Fermelor Strada Plantelor

Exterior Est, Piatra-Neamț

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
27

270.000 €

Proprietate com.Girov,compusa din casa, anexe s ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

4 camere
289 mp
8.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

165.000 €

De vânzare – Proprietate complet&#25 ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

6 camere
220 mp
3.581 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

70.000 €

Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier d ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

3 camere
90 mp
615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

100 €

De vanzare Hale + Birouri

Exterior Est, Piatra-Neamț

Agenție

5 luni în urmă
31

1.500.000 €

Complex imobiliar format din cladiri si constru ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

1E
Agenție

5 luni în urmă
8

79.600 €

Casa 105 mp. si teren aferent 250 mp.P Neamt

Exterior Est, Piatra-Neamț

3 camere
105 mp
250 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

20.484 €
6 € / mp

Teren intravilan com.Stefan cel Mare, 3414 mp

Exterior Est, Piatra-Neamț

3.414 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
20

290.000 €
350.000 €

Proprietate deosebita Dva.Rosie - Neamt

Exterior Est, Piatra-Neamț

5 camere
320 mp
2.096 mp teren
2008
Agenție

9 luni în urmă
5

80.000 €

Casa individuala noua, cu toate utilitatile, in ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

3 camere
98 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
10

1.000.000 €

Spatiu comercial in suprafata de 1400 mp si ter ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000,000 € și 1.150.000 €
Agenție

9 luni în urmă
9

138.800 €
15.60 € / mp

Teren intravilan 8900 mp,Dumbrava Rosiejud Neam ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

8.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

14.000 €
5.91 € / mp

Teren Intravilan intre case, com.Stefan cel Mar ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

2.367 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

15.375 €
25 € / mp

Teren intravilan, loc de casa intr-un cartier d ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

615 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

250.000 €

Proprietate deosebita com.D-va Rosie, Casa P+M ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

6 camere
288 mp
1.683 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
18

198.000 €

Propeietate Piatra Neamt - Casa cocheta

Exterior Est, Piatra-Neamț

5 camere
120 mp
300 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

1.000.000 €

Complex imobiliar:cladire birouri,2 hale noi si ...

Exterior Est, Piatra-Neamț

Agenție

Mai mult de un an
21

70.000 €
84.700 €

Casa la gri, comuna Girov

Exterior Est, Piatra-Neamț

7 camere
144 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

290.000 €

Vila moderna si cocheta

Exterior Est, Piatra-Neamț

6 camere
588 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

220.000 €
266.200 €

Vila P+M, si spatiu comercial

Exterior Est, Piatra-Neamț

4 camere
200 mp
2.700 mp teren
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

121.141 €
23 € / mp

LOTURI- Teren Batca Doamnei – la lebede, 5250 m ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

5.267 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

93.500 €

Apartament 4 camere Duplex Et 1-P - 2 Bai /3 Ba ...

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 1
1982
Agenție

Mai mult de un an
5

51.000 €
6 € / mp

Teren 8500mp+8500 mp, deschidere 32 m+32 m, Neg ...

Periferie, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
14

75.000 €

Casa 3 camere Dobreni , 70 metri Cod:157747

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

18.850 €
5.54 € / mp

3700 mp teren intravilan Dragomiresti

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Valea Viei, 1000 mp , Cod 1474 ...

Nord-Vest, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

19.000 €
8.57 € / mp

Teren Piatra-Neamt

Central, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

45.000 €

Spatiu Comercial

Ultracentral, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

17 mp utili