Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

189.500 €

Locatie pentru diferite evenimente sau casa de ...

Petricani

4 camere
342 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
5.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Petricani, jud. Neam ...

Petricani

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

198.999 €

locatie pentru diferite evenimente

Petricani

5 camere
356 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

165.000 €

Casa - Vila Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 170.000 €
Agenție

Mai mult de un an
18

159.000 €

Casa, anexa si teren in cartier rezidential com ...

Dumbrava

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

239.000 €

Casa Izvoare, 239 000 Euro

Dumbrava

La ~5km distanță

7 camere
581 mp
772 mp teren

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

115.000 €

Vand casa noua Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

100 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

60.000 €
60 € / mp

Teren Dumbrava Rosie str. Haiducului la doar 6, ...

Dumbrava

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

80.000 €

Vand Casa urgent

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
919 mp
919 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

29.500 €
34.99 € / mp

Teren intravilan 843 mp Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

843 mp
843 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

150.000 €

Spa?iu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp ...

Dumbrava

La ~5km distanță

445 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

115.000 €

Vand casa noua Dumbrava Rosie Suprafata constru ...

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

30.340 €

Vand casa din lemn -la cheie.

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
128 mp
128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

30.340 €

Vand casa din lemn -la cheie.

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
128 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

16.608 €
16 € / mp

Teren intravilan Savinesti cu acces din DN15

Dumbrava

La ~5km distanță

1.038 mp
1.038 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

96.000 €

Vila sat DUMBRAVA, libera, MOBILATA - teren 107 ...

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

156.000 €

Casa Dumbrava-Rosie 120mp 130.000

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

95.000 €

Casa de vanzare dumbrava rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
168 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
15

20.000 €
22.22 € / mp

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

58.000 €

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1977
4E
Agenție

1 lună în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren de vanzare

Dumbrava

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

156.000 €

Casa Dumbrava-Rosie 120mp 130.000

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €

Casa de vanzare sau parcele de teren 700mp.

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
18

244.000 €

Vila/Pensiune D P E M cu multiple functionalita ...

Dumbrava

La ~5km distanță

8 camere
400 mp
767 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

290.000 €

Vila moderna si cocheta, Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

5 camere
588 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

15.375 €
25 € / mp

Teren intravilan, loc de casa in cartier de vil ...

Dumbrava

La ~5km distanță

615 mp
615 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

29.500 €
34.99 € / mp

TEREN intravilan 843 mp Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

843 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

30.500 €
29.05 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Dumbrava Rosie

Dumbrava

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

119.000 €

Casa noua, Dumbrava Rosie, str. Zimbrului

Dumbrava

La ~5km distanță

3 camere