Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

90.000 €

Casa ideala la ?ara in ?inutul Manastirilor

Oglinzi

4 camere
140 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
12

40.000 €

Casa de vanzare | Horodniceni | 3200 MP Teren i ...

Brusturi

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

48.000 €
10.21 € / mp

Teren de vanzre Horodniceni Suceava

Brusturi

La ~5km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

350.000 €

CASA MODERNA | VALENI-STANI?OARA | 350.000

Brusturi

La ~5km distanță

5 camere
255 mp
1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

127.000 €

Anun? Vanzare Cladire P+1 Zona Lunca Vanatorilo ...

Lunca (Vânători-Neamț)

La ~5km distanță

300 mp utili
900 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
18

495.000 €
610.000 €

Spa?iu comercial / Afacere La Cheie

Lunca (Vânători-Neamț)

La ~5km distanță

1.132 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

189.000 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare

Lunca (Vânători-Neamț)

La ~5km distanță

5 camere
165 mp
4.242 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

46.000 €
40.000 €

Casa + Teren 4616 mp de Vanzare in Rauce?ti, Ju ...

Răucești

La ~5km distanță

6 camere
68 mp
4.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

23.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare Mihae?ti .

Răucești

La ~5km distanță

8.821 mp
8.821 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

93.500 €

Teren+Casu?a rustica la poalele Ceta?ii Neam?ul ...

Târgu Neamț

La ~5km distanță

4 camere
815 mp
815 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

1.507.000 €
110 € / mp

Teren in zona viitorului supermarket Kaufland

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

13.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1.300.000 €

Oportunitate de investitie in judetul Neamt

Târgu Neamț

La ~5km distanță

1.475 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

199.000 €

Casa si teren de vanzare - Tg. Neamt, str Cuza ...

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

4 camere
310 mp
1.327 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

68.000 €

Vand apartament 3 camere Targu Neamt

Târgu Neamț

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

10 luni în urmă
1

2.058.800 €
100 € / mp

Teren industrial la 3 km de autostrada Tg. Neam ...

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

20.588 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
31

62.900 €

Apartament luminos, complet renovat – 2 camere, ...

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 3
1986
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

125.000 €

Vand casa in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
Agenție

5 luni în urmă
7

95.000 €

Apartament 3 camere CENTRU etaj 1 - TÂRGU NEAMȚ

Târgu Neamț

La ~5km distanță

3 camere
70,9 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

15.000 €

Casa la ?ara cu teren.

Târgu Neamț

La ~5km distanță

3 camere
1.600 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

116.000 €

Casa de vanzare str. Cuza Voda - Central

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

4 camere
139 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

76.900 €

Apartament 4 camere,parter,central Tg Neamt,2 b ...

Ultracentral, Târgu Neamț

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
1977
Agenție

7 luni în urmă
15

119.000 €

Casa de vânzare în INIMA Târgulu ...

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
416 mp teren
Bancă

9 luni în urmă
4

15.404 €

Spațiu industrial, 92 mp în Central

Central, Târgu Neamț

La ~5km distanță

Bancă

9 luni în urmă
1

98.708 €

Spațiu industrial, 469 mp în Târgu Neamț

Târgu Neamț

La ~5km distanță

Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.400 €

Apartament 3 camere Piatra Neamt , Judetul Neam ...

Târgu Neamț

La ~5km distanță

3 camere
68,78 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

5 luni în urmă
7

Preț necomunicat