Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
16

75.000 €

Casa de vanzare, 3 camere, 70 mp, Dobreni / Neg ...

Negrești (Dobreni)

3 camere
70 mp
650 mp teren
2024
Agenție

9 luni în urmă
1

27.300 €
7 € / mp

Teren 2300+1600 mp cu deschidere 16 m, Negresti ...

Negrești (Dobreni)

3.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

32.000 €
3.86 € / mp

Teren 8,300mp Negresti (Dobreni) / Drumul DEALU ...

Negrești (Dobreni)

8.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
5

30.000 €
5.53 € / mp

Teren Com. Negresti- jud. Neamt

Negrești (Dobreni)

5.421 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

27.300 €
7 € / mp

Teren 2300+1600 mp cu deschidere 16 m, Negresti ...

Negrești (Dobreni)

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

55.000 €

Casa cu teren in negresti

Negrești (Dobreni)

6 camere
150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan, langa Pastravaria Cra ...

Crăcăoani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
4

22.867 €
6.23 € / mp

Teren partial intravilan Cracaoani jud Neamt

Crăcăoani

La ~5km distanță

3.668 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

31.198 €
8.51 € / mp

Teren partial intravilan Cracaoani jud Neamt

Crăcăoani

La ~5km distanță

3.668 mp
3.668 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

295.000 €

Vand casa noua cu etaj

Crăcăoani

La ~5km distanță

4 camere
280 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan, langa Pastravaria Cra ...

Crăcăoani

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

75.000 €

cladire destinata turismului

Crăcăoani

La ~5km distanță

787 mp
4.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

40.000 €

Casa si teren in suprafata 1467 m2

Crăcăoani

La ~5km distanță

4 camere
1.467 mp
1.467 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €

Casa si teren in suprafata 1467 m2

Crăcăoani

La ~5km distanță

4 camere
1.467 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

39.000 €
13 € / mp

Teren 3,000mp Oslobeni / Strada Oslobeni punct ...

Oșlobeni

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

99.000 €

Casa Bodesti, jud. Neamt

Bodești

La ~5km distanță

5 camere
330 mp
3.600 mp teren
2009
Agenție

8 luni în urmă
4

42.000 €

Casa batraneasca cu teren Bodesti

Bodești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
4.150 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

49.000 €

CASA + teren 7702 mp - BODEȘTI județul NEAMȚ

Bodești

La ~5km distanță

3 camere
85,5 mp
7.702 mp teren
1950
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

98.000 €

casa noua centru Bode?ti

Bodești

La ~5km distanță

340 mp
Agenție

Mai mult de un an
13

40.000 €

Proprietate com.Bodesti, casa + anexe + teren 7 ...

Bodești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
7.481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

16.800 €
7.45 € / mp

Teren la DN 2256 mp deschidere 23m ideal afacer ...

Bodești

La ~5km distanță

2.256 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

39.000 €
13 € / mp

Teren 3,000mp Oslobeni / Strada Oslobeni punct ...

Bodești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

30.000 €
4.17 € / mp

7200 mp Bode?ti 30.000 euro

Bodești

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

49.000 €

Vand casa si teren

Bodești

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

49.000 €

Vand casa si teren

Bodești

La ~5km distanță

3 camere
95 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

84.900 €

Apartament 2 camere decomandat, Micro3

Bodești

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
8

84.900 €

Apartament 2 camere decomandat, Micro3

Bodești

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 8
1997
Agenție

5 luni în urmă
15

79.500 €

Casă + teren 2335 mp de vânzare – comuna Bodest ...

Bodești

La ~5km distanță

3 camere
82,8 mp
2.335 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

31.900 €

Casa rurala gata de utilizare, teren central - ...

Bodești

La ~5km distanță

4 camere
103 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

85.000 €

CASĂ + teren intravilan 2562 mp BODEȘTI, judetu ...

Bodești

La ~5km distanță

5 camere
122,4 mp
2.562 mp teren
1945