Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

48.191 €

Casa + Teren

Drăgănești

55 mp
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

33.100 €

Casă cu 5 camere în Drăgănești

Drăgănești

5 camere
110 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

165.000 €

Vand casa comuna Draganesti jud Neamt la 10 km ...

Drăgănești

4 camere
200 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
10

48.000 €
10.21 € / mp

Teren de vanzre Horodniceni Suceava

Brusturi

La ~5km distanță

4.700 mp
4.700 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
12

40.000 €

Casa de vanzare | Horodniceni | 3200 MP Teren i ...

Brusturi

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
3.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

350.000 €

CASA MODERNA | VALENI-STANI?OARA | 350.000

Brusturi

La ~5km distanță

5 camere
255 mp
1.800 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
7

23.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare Mihae?ti .

Răucești

La ~5km distanță

8.821 mp
8.821 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

46.000 €
40.000 €

Casa + Teren 4616 mp de Vanzare in Rauce?ti, Ju ...

Răucești

La ~5km distanță

6 camere
68 mp
4.616 mp teren
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

8.300 €
2.31 € / mp

Teren intravilan situat in Oglinzi, loc. Rauces ...

Răucești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 11 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.784 €
1.55 € / mp

TEREN ARABIL EXTRAVILAN S. 1.800MP - TG. NEAMT

Răucești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Bancă
Comision 0%

5 luni în urmă
2

560.106 €

Pensiune agroturistica, Baile Oglinzi, Jud. Nea ...

Răucești

La ~5km distanță

6 camere
115 mp
2.500 mp teren
2004
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

140.000 €

Casa de vanzare Jud. Suceava Localitatea Rusii ...

Ruși

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.500 €

Vand casa de poveste + teren 1500 m2

Oniceni

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300.000 €

vand casa locuibila posibilitate afacere

Oniceni

La ~5km distanță

350 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

45.000 €

Casa batraneasca Oniceni,Suceava

Oniceni

La ~5km distanță

4 camere
800 mp
Agenție

11 luni în urmă
6

27.000 €
10.80 € / mp

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 58 m
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
10 € / mp

Vanzare 3.600 mp teren intravilan pentru casa D ...

Drăgușeni

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €

Casa de vanzare

Drăgușeni

La ~5km distanță

3 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

90.000 €

Casa ideala la ?ara in ?inutul Manastirilor

Oglinzi

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

5 luni în urmă
9

35.000 €
7.18 € / mp

Teren, 48 ari, , cu casa batraneasca, Antoceni, ...

Antoceni

La ~5km distanță

4.872 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

5 zile în urmă
3

110.400 €
64.98 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Boroaia

La ~5km distanță

1.699 mp
1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Boroaia,acces, parau,u ...

Boroaia

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren intravilan de 6200mp in Rosiori, ...

Forăști

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Forăști

La ~5km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

36.000 €
5.80 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp prntru con ...

Roșiori

La ~5km distanță

6.209 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

20.000 €
5.56 € / mp

Teren Intravilan - 3600mp - Forasti, Falticeni

Forăști

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Forăști

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN in Rosiori, jud.S ...

Roșiori

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €

Vand apartament superb

Forăști

La ~5km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 3