Proprietăți unice: 138
Proprietari: 20
Agenție

10 luni în urmă
19

129.800 €

Casa pe un nivel renovata,curte individuala ter ...

Sâncraiu de Mureș

3 camere
100 mp
600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

10 luni în urmă
7

110.000 €

Ap 2 camere - Etajul 1 - Bloc nou - parcare inc ...

Sâncraiu de Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
9

97.000 €

Apartament 2 camere de vanzare – Sancraiul de M ...

Sâncraiu de Mureș

2 camere
60 mp
Parter
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

1.990.000 €
73.70 € / mp

Teren 27.000 mp.deschidere la 2 drumuri ,75 eur ...

Sâncraiu de Mureș

27.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

155.000 €

Casa Individuala Teren 500 mp Suprafata Utila 1 ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
100 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

11 luni în urmă
29

229.800 €

Film&3D!Casa armonioasa,doua intrari,foisor, lo ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
120 mp
300 mp teren
1977
Agenție

11 luni în urmă
23

85.000 €
170 € / mp

Teren intravilan, 500mp, Zona Răsăritului

Sâncraiu de Mureș

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

1.143.540 €
60 € / mp

Teren drept 19059 mp - toate utilitățile - asf ...

Sâncraiu de Mureș

19.059 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
14

320.000 €

Casă la cheie D-P. mobilată si utilată teren 60 ...

Sâncraiu de Mureș

6 camere
200 mp
600 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
28

179.900 €

De vanzare Casa tip duplex in Sancraiul de Mure ...

Sâncraiu de Mureș

8 camere
370 mp
800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

267.000 €

Casa Moderna, De Vanzare, Sancraiul De Mures

Sâncraiu de Mureș

4 camere
100 mp
510 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

179.900 €

De vanzare casa cu 5 camere in Sancraiul de Mur ...

Sâncraiu de Mureș

5 camere
156 mp
1.232 mp teren
2001
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

52.000 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan 13 arii , sancraiul ...

Sâncraiu de Mureș

1.300 mp teren
f.s. 12.5 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
29

146.990 €

Casa 4 camere - La cheie - ultima disponibila

Sâncraiu de Mureș

4 camere
100 mp
250 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

680.000 €
110.93 € / mp

Teren 6.130 mp. deschidere la 2 drumuri 110 eur ...

Sâncraiu de Mureș

6.130 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

245.000 €

Casa standarde ridicate, la cheie , 4 camere, ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
220 mp
400 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

170.000 €

Casa de vanzare , 4 camere,5 arii teren, Sancra ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
126 mp
481 mp teren
2021
Agenție

Mai mult de un an
7

35.900 €
22.47 € / mp

Teren 1 598 Mp De Vanzare, Panorama Superbă, St ...

Sâncraiu de Mureș

1.598 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

211.000 €

Casa de vanzare in Nazna

Sâncraiu de Mureș

6 camere
200 mp
1.762 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.500 €
63.99 € / mp

Teren de vanzare Nazna

Sâncraiu de Mureș

336 mp
336 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

205.000 €

Casa individuala cu structura solida in SANCRAI ...

Sâncraiu de Mureș

3 camere
90 mp
370 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

219.000 €
87.18 € / mp

Teren intravilan 2.512 mp (25 ari) in Nazna ide ...

Sâncraiu de Mureș

2.512 mp
2.512 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

184.000 €

Casa In stil Mediteranean 110mp utli si teren d ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
110 mp
530 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

210.000 €

Casa de vanzare Sancraiu de Mures

Sâncraiu de Mureș

4 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

175.000 €

Nazna | Casa + 2900 mp teren

Sâncraiu de Mureș

3 camere
80 mp
2.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

129.400 €

3 camere,panoramic,75 mp,mobilat,terasa, lift,p ...

Sâncraiu de Mureș

3 camere
75 mp
2007
5E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

237.000 €

Casa duplex de vanzare Sancraiu de Mures,front ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
166 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €

Apartament 2 cam cu balcon si boxa 56m2 in bloc ...

Sâncraiu de Mureș

2 camere
56 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

189.900 €

Nazna - Vanzare casa 4 camere - Str. Violetelor

Sâncraiu de Mureș

4 camere
180 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

980 €
1.96 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

500 mp teren