Case Terenuri
Proprietăți unice: 23
Proprietari: 3
Agenție

12 ore în urmă
17

115.000 €

Casa cu etaj semifinisata 150 mp, teren 1100 mp ...

Ernei

5 camere
150 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

90.000 €

De vanzare casa(fosta brutarie) in Ernei, Mures

Ernei

6 camere
350 mp
1.618 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

114.000 €
33.53 € / mp

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Ernei

3.400 mp
3.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
19

240.000 €

Casa cu mansarda in Ernei, situata intr-o zona ...

Ernei

3 camere
110 mp
1.938 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
24

259.999 €

Casa individuala, 200 mp utili, 1399 mp teren, ...

Ernei

4 camere
200 mp
1.399 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

13.000 €
1.30 € / mp

Teren arabil agricol, 1 Ha, langa asfalt

Ernei

10.000 mp teren
f.s. 82 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă

60.000 €
50 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii in Ernei. S ...

Ernei

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

115.000 €
29.49 € / mp

Vand teren i.v. in zona Ernei, S=3900 m2

Ernei

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
26

199.900 €

Casa 5 camere pe 1 nivel cu garaj si gard 176mp ...

Ernei

5 camere
176 mp
1.400 mp teren
2023
Agenție

9 luni în urmă
10

105.000 €

vand in Gornesti casa cu 5 camere, 1200 mp tere ...

Ernei

5 camere
180 mp
1.200 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

10 luni în urmă
3

156.000 €
39 € / mp

Teren Intravilan 4000mp Ernei cu deschidere la ...

Ernei

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

839.000 €
22.98 € / mp

Teren de Vanzare in Ernei – Investitie cu PUZ ...

Ernei

36.507 mp teren
f.s. 107 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

99.500 €
108.500 €

Casă singur în curte – Mureș – Ernei

Ernei

6 camere
177 mp
821 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
4

29.500 €
22.69 € / mp

Teren intravila drept, loc de casa , 1300 mp Er ...

Ernei

1.300 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

35.000 €
29.17 € / mp

De vanzare teren Ernei jud. MS 1200mp

Ernei

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49.000 €

De vanzare casa cu 2 camere in Ernei, jud. Mure ...

Ernei

2 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
14.19 € / mp

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

26.112 mp
26.112 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
23.52 € / mp

Teren intravilan Sacareni

Ernei

829 mp
829 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

89.000 €

Casa noua Mediteranean

Ernei

4 camere
146 mp
146 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

82.000 €

Casa noua stil mediteranean

Ernei

3 camere
146 mp
146 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

144.889 €

Casa de vanzare in Ernei

Ernei

3 camere
103 mp
460 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 144,889 € și 145.000 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

175.000 €

Casa ,Vila de vanzare zona Selgros ,Ernei

Ernei

3 camere
177 mp
Agenție

11 luni în urmă
19

229.900 €

Casa noua cu 4 camere de vanzare in Ernei, 14 a ...

Ernei

4 camere
200 mp
1.399 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229,900 € și 250.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

165.000 €

De vanzare casa 202mp! la 9Km de Tg Mures - Tof ...

Tofalău

La ~5km distanță

4 camere
202 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

130.000 €

De vanzare casa 202mp! la 9Km de Tg Mures - Tof ...

Tofalău

La ~5km distanță

4 camere
202 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
15

145.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, Zona Sangeorgiu de Mur ...

Tofalău

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
315 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

175.000 €
180.000 €

Casa 3 camere mobilata-utilata, teren generos

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

95.000 €

Casa la Ro?u Localitatea Dumbravioara, com Erne ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
4

114.000 €
33.53 € / mp

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă

114.000 €

Teren intravilan, 3.400 mp, utilitati, zona cu ...

Dumbrăvioara

La ~5km distanță

f.s. 28 m