Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
12

165.000 €

Casa in sat Tofalau, s.utila 202 mp, 1000 mp te ...

Cotuș

4 camere
320 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

105.000 €

Casa de vanzare in Cotus

Cotuș

3 camere
1.400 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
15

145.000 €

Casa cu 3 camere, 100mp, Zona Sangeorgiu de Mur ...

Tofalău

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
315 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

130.000 €
165.000 €

De vanzare casa 202mp! la 9Km de Tg Mures - Tof ...

Tofalău

La ~5km distanță

4 camere
202 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

165.000 €

De vanzare casa 202mp! la 9Km de Tg Mures - Tof ...

Tofalău

La ~5km distanță

4 camere
202 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

239.000 €

Casa cu 4 camere, 122 mp utili, Zona Livezeni

Poienița

La ~5km distanță

4 camere
122 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

55.000 €

Casa de vanzare Poieni?a jud. Mure?

Poienița

La ~5km distanță

4 camere
159 mp
667 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

195.000 €
199.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare, moderna, teren 360 ...

Poienița

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

176.000 €
179.000 €

Casa Livezeni, la cheie, 109 mp utili, 200 mp t ...

Poienița

La ~5km distanță

4 camere
109 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

58.400 €
28.49 € / mp

teren intravilan centru poienita (livezeni)

Poienița

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

1.300 €

Vand teren extravilan, Sacareni, Ernei, Mures

Săcăreni

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

127.000 €

Casa renovata cu teren 3640 mp Veta aproape de ...

Beu

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

49.900 €

Teren intravilan in Sanisor, jud. Mures

Sânișor

La ~5km distanță

f.s. 98 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24 €
0 € / mp

Vand 20000 mp teren intravilan construibil Sani ...

Sânișor

La ~5km distanță

20.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

112.500 €

Casa si teren cu utilitati, cu mare potential, ...

Sânișor

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

93.240 €
35 € / mp

Teren de vanzare in sat. Sanisor,jud.Mures

Sânișor

La ~5km distanță

2.664 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

289.000 €

Casa la cheie 5 camere,140 mp,900 mp teren, 0% ...

Sânișor

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
900 mp teren
2015
Agenție

Mai mult de un an
19

229.900 €

Casa noua cu 4 camere de vanzare in Ernei, 14 a ...

Ernei

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.399 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 229,900 € și 250.000 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

99.500 €

Casă singur în curte – Mureș – Ernei

Ernei

La ~5km distanță

6 camere
177 mp
821 mp teren
2023
Agenție

Mai mult de un an
2

839.000 €
22.98 € / mp

Teren de Vanzare in Ernei – Investitie cu PUZ ...

Ernei

La ~5km distanță

36.507 mp teren
f.s. 107 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă

60.000 €
50 € / mp

Vand teren i.v. pentru constructii in Ernei. S ...

Ernei

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

115.000 €
29.49 € / mp

Vand teren i.v. in zona Ernei, S=3900 m2

Ernei

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

19.500 €
23.52 € / mp

Teren intravilan Sacareni

Ernei

La ~5km distanță

829 mp
829 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

82.000 €

Casa noua stil mediteranean

Ernei

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
146 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

156.000 €
39 € / mp

Teren Intravilan 4000mp Ernei cu deschidere la ...

Ernei

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

29.500 €
22.69 € / mp

Teren intravila drept, loc de casa , 1300 mp Er ...

Ernei

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 34 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

370.474 €
14.19 € / mp

Teren intravilan industrial 26112 mp intre Selg ...

Ernei

La ~5km distanță

26.112 mp
26.112 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

35.000 €
29.17 € / mp

De vanzare teren Ernei jud. MS 1200mp

Ernei

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

89.000 €

Casa noua Mediteranean

Ernei

La ~5km distanță

4 camere
146 mp
146 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
24

259.999 €

Casa individuala, 200 mp utili, 1399 mp teren, ...

Ernei

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.399 mp teren