Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

70.000 €

Vand magazin alimentar plus casa de locuit

Șoard

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
12

24.000 €
8.28 € / mp

Teren, Albești, str Podului

Albești

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

120.000 €

Casa de vanzare

Albești

La ~5km distanță

100 mp
9 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
38

520.000 €

Proprietate în Sighișoara cu potențial de recon ...

Albești

La ~5km distanță

12 camere
58,33 mp utili
1.100 mp teren
2015
Agenție

6 luni în urmă
5

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare, Albesti, Sighisoara

Albești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

35.000 €
41.18 € / mp

Teren 850 Mp, strada Podului, Albesti, Judet Mu ...

Albești

La ~5km distanță

850 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

431.000 €
42.00 € / mp

Teren 10,262mp Sighisoara / Calea Baratilor

Albești

La ~5km distanță

10.262 mp
10.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

55.000 €

Casa cu teren, intravilan, front E60, Albesti, ...

Albești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 65.000 €
Agenție

4 luni în urmă
1

38.000 €
44.71 € / mp

Teren 850 Mp, strada Podului, Albesti, Judet Mu ...

Albești

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

30.000 €
12.72 € / mp

Teren cu suprafata totala de 2358 Mp, Albesti

Albești

La ~5km distanță

2.358 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

80.000 €
12.11 € / mp

Teren 6607 Mp, Albesti, judet Mures

Albești

La ~5km distanță

6.607 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

47.000 €
6.62 € / mp

Vand Teren Intravilan .Suprafata de 7100 m2.

Săcel

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

220.000 €

casa de locuit de vanzare

Vânători

La ~5km distanță

200 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

239.500 €

Casa de vanzare in Hetiur, nr. 196, Mures

Vânători

La ~5km distanță

4 camere
250 mp
1.734 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

29.000 €
11.30 € / mp

Teren intravilan | Murge?ti | 29.000

Vânători

La ~5km distanță

2.567 mp
2.567 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

109.000 €

Casa cu teren mare | Viforoasa | 109.000

Vânători

La ~5km distanță

75 mp
9.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

75.000 €

Casa de vanzare in Laslea-gospodarie autentica ...

Vânători

La ~5km distanță

3 camere
946 mp
946 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

50.000 €

casa de vanzare

Vânători

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

34.000 €

Casa de vanzare cu teren generos-ideala pentru ...

Vânători

La ~5km distanță

3 camere
2.076 mp
1.435 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

48.000 €

Vind casa com. Vinatori jud. Mures, linga Sighi ...

Vânători

La ~5km distanță

2 camere
74 mp
602 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

70.000 €

Casa Vanatori jud. Mures

Vânători

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

5 zile în urmă
9

55.000 €

Casa de vanzare in Danes, nr. 425

Vânători

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
393 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

74.000 €

Casa de vanzare zona Viilor, Sighisoara

Sighișoara

La ~10km distanță

2 camere
125 mp
3.080 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

225.000 €

Casa/ Spalatorie chimica de vanzare in Sighisoa ...

Sighișoara

La ~10km distanță

2 camere
251 mp
514 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

155.000 €
195.000 €

Casa 187Mp suprafat utila in zona centrala a Si ...

Central, Sighișoara

La ~10km distanță

5 camere
187 mp
2.380 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
17

110.000 €
120.000 €

Casa de vanzare, Suprafata teren 720Mp, zona Ca ...

Exterior Nord, Sighișoara

La ~10km distanță

5 camere
146 mp
720 mp teren
2000
Agenție

Mai mult de un an
16

220.000 €

Casa de vanzare toatal mobilata si utilata in z ...

Exterior Nord, Sighișoara

La ~10km distanță

5 camere
291 mp
445 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
19

149.000 €

Casa cu vedere la cetatea medievala Sighisoara

Sighișoara

La ~10km distanță

2 camere
130 mp
350 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

139.000 €

Duplex in stadiu de proiect, zona Baragan, Sigh ...

Est, Sighișoara

La ~10km distanță

94 mp
200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

75.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan 28.800 Mp , zona Rora, Sighiso ...

Sighișoara

La ~10km distanță

28.800 mp teren