Proprietăți unice: 21
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

490.000 €

Vand casa tip Vila cu 16 cam.

Bărdești

16 camere
400 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

200.000 €

De vanzare hala, Bardesti-Mures

Bărdești

210 mp utili
1E
2017
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

39.000 €
31.28 € / mp

Bardesti - Teren intravilan 1247 mp, toate util ...

Bărdești

1.247 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
8

22.000 €
44 € / mp

Bardesti - 500 mp intravilan - utilitati in zon ...

Bărdești

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

30.000 €
60 € / mp

Teren intravilan, 500mp, Bardesti

Bărdești

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

34.000 €
76.40 € / mp

Teren 445 mp Unirii str Voinicenilor , Puz+ Uti ...

Bărdești

445 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
27.27 € / mp

Teren intravilan Bardesti.

Bărdești

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

24.900 €
49.80 € / mp

Teren 500 mp cu PUZ aprobat

Bărdești

500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

570.000 €
42.54 € / mp

Teren intravilan Bardesti 13,400 dezmembrat 16 ...

Bărdești

13.400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
12

184.900 €
194.900 €

Casa individuala in Barde?ti 121 mp, teren 500 ...

Bărdești

4 camere
121 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 184,900 € și 194.900 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.900 €
46.37 € / mp

Teren intravilan 537 mp(500 teren, 37 cota drum ...

Bărdești

537 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

39.000 €
31.28 € / mp

De vanzare: Teren intravilan 1.257 mp, Bardesti

Bărdești

1.247 mp teren
f.s. 70 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

130.000 €
138.500 €

Casa de vanzare Bardesti

Bărdești

3 camere
92 mp
Agenție

5 luni în urmă
18

285.000 €

Vila superba de vanzare in Bardesti, 240 mp, 63 ...

Bărdești

4 camere
240 mp
636 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

220.000 €

Vand casa Bardesti

Bărdești

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

265.000 €

Proprietate de vanzare in Bardesti cu 1900 mp t ...

Bărdești

3 camere
218 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

329.000 €

Casa de vanzare D+P+M Bardesti

Bărdești

4 camere
248 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
28.85 € / mp

Teren 522 mp , PUZ , imediat construibil

Bărdești

1.144 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

149.000 €

Hala din caramida + teren Barde?ti, ideala pent ...

Bărdești

200 mp utili
1E
Agenție

5 luni în urmă
20

0 €

Vila superba de vanzare in Bardesti, 240 mp, 63 ...

Bărdești

4 camere
240 mp
636 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

165.000 €

Casa tip duplex Barda?e?ti mobilata, utilata, c ...

Bărdești

4 camere
125 mp
268 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 165,000 € și 188.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

290.000 €

Casa de vanzare Voiniceni

Voiniceni

La ~5km distanță

5 camere
308 mp
Agenție

11 luni în urmă
9

149.000 €

Casa spa?ioasa 216 mp in Bardesti, teren 600 mp ...

Voiniceni

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

9 luni în urmă
7

294.888 €
12 € / mp

Teren 25.000 mp. Comuna Voiniceni ,12 euro mp. ...

Voiniceni

La ~5km distanță

24.574 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

1 lună în urmă
9

139.150 €

Casa cu 4 camere, 119 mp, Zona Voiniceni

Voiniceni

La ~5km distanță

4 camere
119 mp
300 mp teren
3E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă

560.000 €
8 € / mp

Vand terenextravilan in Voiniceni S=7Ha

Voiniceni

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
13

110.000 €
119.999 €

Casa individuala, 1192 mp teren, Zona Voiniceni