Proprietăți unice: 322
Proprietari: 207
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
38

162.000 €

Casa cu personalitate in Calomfirescu – spatiu, ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

5 camere
94,8 mp
451 mp teren
f.s. 11.5 m
Agenție

2 luni în urmă
16

375.000 €

Clădire Comercială + Apartamente | 390 mp | Dru ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

495 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

139.000 €

Casă modernă nouă – zon&#2 ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
74 mp
232 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

265.000 €

Casă P+E ultracentrală, construcție 2014.

Central, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
150 mp
243 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

95.000 €

Vânzare casă 2 camere + curte, zonă de case – S ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
65 mp
212 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

53.000 €

Apartament 2 camere, Et.3, Stomatologie

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
43,3 mp
Etaj 3
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

140.000 €

Casă + spațiu comercial la stradal, teren – 459 ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
101,6 mp
459 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

1.022.200 €

Cladire de birouri, 760 mp, T. Vladimirescu Dr. ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

760 mp utili
2E
2002
Agenție

9 luni în urmă
10

118.000 €

Apartament 108mp, Et.1, B-dul Tudor Vladimiresc ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
108 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

10.000 €

Vand garsoniera in Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
20 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă