Proprietăți unice: 186
Proprietari: 13
Agenție

Ieri
11

195.000 €

SUPER OFERTA! Casa cu 11 camere si 12 ari de te ...

Tăuții-Măgherăuș

11 camere
286 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

120.000 €
34.84 € / mp

Teren Intravilan | 3444 mp | Tăuții Măgherăuș

Tăuții-Măgherăuș

3.444 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
5

40.000 €
42.02 € / mp

Teren Intravilan | 952 mp | Zona UAC – Tăuții M ...

Tăuții-Măgherăuș

952 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Tăuții-Măgherăuș

1.951 mp
1.951 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Ieri
1

4.500 €
4.09 € / mp

Tautii Magheraus, zona Apa Sarata, 11-18 ari te ...

Tăuții-Măgherăuș

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

45.000 €
10.82 € / mp

Teren intravilan

Tăuții-Măgherăuș

4.160 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

75.000 €

Tautii Magheraus (zona Primariei)casa pe parter ...

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
125 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă

4.500 €

Tautii Magheraus, zona Apa Sarata, 11-18 ari te ...

Tăuții-Măgherăuș

Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.500 €

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Tăuții-Măgherăuș

f.s. 26 m
Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Tăuții-Măgherăuș

1.951 mp
1.951 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

141.500 €

Casa Noua Tautii Magheraus str 9 pret accesibil

Tăuții-Măgherăuș

5 camere
250 mp
590 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

315.000 €

Casa de vanzare | Tautii-Magheraus | 200 mp + 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

3 camere
200 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

124.000 €

Casa finisata cu 3 dormitoare

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
125 mp
510 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

199.990 €

Casa de vanzare | Zona Drurelax | teren 19 ari

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
137 mp
1.905 mp teren
2022
Agenție

3 luni în urmă
14

154.990 €

Casa de vanzare | Tautii-Magheraus | 142 mp + 8 ...

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
140 mp
840 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
14

120.000 €

Casă de vânzare Tăuții Măgherăuș ,centru ,600 m ...

Tăuții-Măgherăuș

3 camere
80 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

146.410 €
100.000 €

Casa cu 3 camere zona Baita

Tăuții-Măgherăuș

3 camere
88 mp
900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

97.000 €

Apartament 2 camere de vânzare | curte privată ...

Tăuții-Măgherăuș

2 camere
53 mp
Parter
2019
Agenție

4 luni în urmă
2

220.000 €

Casă ultramoderna ,Tăuții Măgherăus ,zona Dru R ...

Tăuții-Măgherăuș

5 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

119.000 €

Casa cu 4 camere

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
16

259.000 €

Casa Tautii Magheraus | 256 mp | teren 6800 mp

Tăuții-Măgherăuș

4 camere
207,5 mp
6.800 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă