Proprietăți unice: 28
Proprietari: 6
Agenție

2 luni în urmă
15

68.900 €

Casă cu potențial imens P+M, teren 7,91 ari, zo ...

Ocna Șugatag

5 camere
103 mp
791 mp teren
2011
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

59.900 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Ocna Șugatag

2 camere
69,7 mp
1.461 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

94.900 €

Ansamblu de 7 Căsuțe de Vacanță, Ocna Șugatag

Ocna Șugatag

7 camere
560 mp
1.937 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
31

245.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

Ocna Șugatag

5 camere
224 mp
646 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

120.000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Ocna Șugatag

6 camere
184 mp
669 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

186.668 €
2 € / mp

Teren 93.334 mp Ocna Sugatag, la Borcut

Ocna Șugatag

93.334 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
23

180.000 €

Casă / Vilă cu 2 camere de vânzare

Ocna Șugatag

2 camere
63 mp
2.016 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

550.000 €

Pensiune premium in Maramure?ul Istoric cu veni ...

Ocna Șugatag

6 camere
475 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
44.12 € / mp

Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava

Ocna Șugatag

340 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

630 mp
630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

570.000 €

Pensiune de vanzare

Ocna Șugatag

4 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

220.000 €

Casa cu 5 camere + anexa, curte + gradina propr ...

Ocna Șugatag

4 camere
294 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

480.000 €

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

f.s. 200 m
Agenție

2 luni în urmă
14

44.800 €

Apartament cu 2 camere de vanzare

Ocna Șugatag

2 camere
48,26 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
18

126.000 €

Casa / Vila cu 6 camere de vanzare

Ocna Șugatag

6 camere
220 mp
990 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oaza de lini?te teren de vanzare 6.725 mp

Ocna Șugatag

6.725 mp
6.725 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

179.900 €

Doua case in stil maramuresean de vanzare in Br ...

Ocna Șugatag

6 camere
150 mp
1.123 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

88.000 €

Casa traditionala+teren 9.035mp in Breb,Maramur ...

Ocna Șugatag

2 camere
52 mp
9.035 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

159.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

5 camere
105 mp
1.148 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

4 camere
150 mp
Agenție

4 luni în urmă
4

155.000 €

Casa de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

4 camere
150 mp
150 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
9

39.000 €
9.30 € / mp

Teren in cea mai turistica localitate din Roman ...

Ocna Șugatag

4.193 mp
4.193 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
12

75.000 €

Cabana noua de vanzare Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

3 camere
75 mp
300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Ocna Șugatag

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Ocna Șugatag

6.900 mp
6.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

Casa si gradina de vanzare

Ocna Șugatag

4 camere
1.400 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

147.000 €

De vanzare casa individuala in Ocna Sugatag 3 c ...

Ocna Șugatag

3 camere
93 mp
466 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

130.000 €

Casa vila Ocna ?ugatag de vanzare

Ocna Șugatag

7 camere
340 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

14.000 €
1.39 € / mp

Teren de vanzare in Manastirea

Mănăstirea

La ~5km distanță

10.054 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
6

55.000 €

Casa cu 3 camere in Sarbi,Maramures

Sârbi (Budești)

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
2.097 mp teren