Case Terenuri
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
5

20.900 €
21.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare Cernica – Tânganu | ...

Tânganu

954 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
8

75.000 €

Casa 80 mp + Teren 365mp, Tanganu, com. Cernica ...

Tânganu

3 camere
80 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

1.331.000 €
35.59 € / mp

Teren intravilan 3,74 ha | Cernica - Tanganu | ...

Tânganu

37.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

110.000 €

Casa Cernica-Tanganu

Tânganu

3 camere
98 mp
415 mp teren
2022
Agenție

3 luni în urmă
5

60.000 €
74.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Cernica – Tanganu ...

Tânganu

808 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

2.464.740 €
60 € / mp

Teren Intravilan ,Cernica, Lac Baltatu ,sat Tan ...

Tânganu

41.079 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

800.000 €
40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 20.000 MP - TÂNGANU - A2 PUZ A ...

Tânganu

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

55.000 €
22.92 € / mp

Teren cu deschidere la lac in Fundeni de Calara ...

Tânganu

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

200.000 €
40 € / mp

TÂNGANU / CERNICA - TEREN INDUSTRIAL 5.000 MP

Tânganu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

285.499 €
235.950 €
57.10 € / mp

OCAZIE UNICA TEREN IEFTIN-PUZ INDUSTRIAL CERNIC ...

Tânganu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

950.000 €
1.140.000 €
25 € / mp

Teren 38.000 mp Tanganu Cernica

Tânganu

38.000 mp teren
f.s. 64 m
Agenție

7 luni în urmă
10

150.880 €
82 € / mp

Teren Cernica la soseaua principala toate utili ...

Tânganu

1.840 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

81.000 €

Casa cu teren aproape de Bucure?ti la 15 minute ...

Tânganu

5 camere
1.351 mp
1.351 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

219.450 €
33 € / mp

Balaceanca Teren intravilan

Bălăceanca

La ~5km distanță

6.650 mp
f.s. 40 m
Agenție

3 luni în urmă
27

450.000 €

Casa Spectaculoasa, Piscina Interioara, Finisaj ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

80.000 €
85.000 €

vand casa in balaceanca (cernica)

Bălăceanca

La ~5km distanță

3 camere
102 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,000 € și 83.000 €

Agenție

3 luni în urmă
29

450.000 €

Casa Spectaculoasa Balaceanca Cernica NZEB in T ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
133,5 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

48.750 €
65 € / mp

Teren generos pentru casa in Balaceanca cu util ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

750 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

145.000 €

Casa de vanzare Comuna Cernica, sat Balaceanca

Bălăceanca

La ~5km distanță

300 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

149.999 €

Proprietar vand casa tip duplex Cernica Balacea ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

484.000 €
400.000 €

6 hale disponibilie - 520 mp utili + 320 mp ter ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

210.000 €

Casa Spectaculoasa Balaceanca Cernica NZEB in T ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
133,5 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

185.000 €

Casa de Vanzare Cernica Balaceanca - 10 minute ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
175 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

425.000 €

Hală industrială nouă de vânzare – Balaceanca

Bălăceanca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

169.000 €

Casa de vanzare in Cernica-Balaceanca

Bălăceanca

La ~5km distanță

6 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

176.900 €

Casa singulara Balaceanca, Ilfov

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
91 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

155.000 €

Vila P+1 Sat Balaceanca (PROPIETAR)

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

Mai mult de un an
36

149.999 €

Cernica Balaceanca casa cuplata 4 camere de van ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
230 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

8 luni în urmă
3

2.060.000 €
1.960.000 €
42.04 € / mp

Teren 49.000 mp Balaceanca - Cernica

Bălăceanca

La ~5km distanță

49.000 mp teren
f.s. 181 m
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
26

160.000 €

Casa individuala Balaceanca/Cernica langa A0 si ...

Bălăceanca

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
250 mp teren
2021