Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
2

49.140 €
39 € / mp

Teren zona Holboca Sat Rusenii Vechi

Rusenii Vechi

1.260 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

85.000 €
37.61 € / mp

Zona Pitoreasca, teren cu autorizatie, com. Hol ...

Rusenii Vechi

2.260 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
15

139.900 €

Casă P+M cu teren generos, zonă liniștită – Hol ...

Orzeni

La ~5km distanță

5 camere
170 mp
750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

209.900 €

Vila de vanzare, Holboca, Ruseni

Rusenii Noi

La ~5km distanță

4 camere
238 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €

Casa 5 camere Manzatesti

Mânzătești

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
3.000 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

218.000 €

Casa P+M 157 mp utili, teren 500 mp, placa beto ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

4 camere
157 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

177.000 €
17.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

230.000 €

Casa 6 camere, 130 mp utili, 1000 mp teren in ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
1.000 mp teren
2008
Agenție

8 luni în urmă
8

36.000 €

Apartament 1 camera 23 mp - Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

1 camere
23 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

10 luni în urmă
7

108.780 €
89.901 €

Apartament 2 camere DANCU INTABULAT

Dancu, Iași

La ~5km distanță

2 camere
56,9 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

24.480 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

816 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 24,480 € și 29.700 €
Agenție

8 luni în urmă
6

64.000 €

Proiect Casă + garaj în construcție – teren 553 ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
550 mp teren
2025 (Proiect)
Agenție

7 luni în urmă
12

85.000 €

Schimb casa cu teren-apartament sau imobil

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

175.000 €

Casa Dancu Holboca, la cheie! posibilitate 5 ca ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
380 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

88.500 €
17.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

108.000 €

Apartament 3 Camere Decomandate Dancu Etaj 2 Co ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
1987
Agenție

4 luni în urmă
9

155.000 €

Casa de vanzare Dancu Holboca / 4 camere CANALI ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

4 camere
410 mp
410 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

239.900 €
59.74 € / mp

Teren de vanzare in Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

4.016 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

175.000 €

Casă 5 camere | 180 mp utili | teren 530 mp | z ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
530 mp teren
2017
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

122.500 €

Vand apartament decomandat in Dancu - Ia?i

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter
2025
Agenție

2 luni în urmă
4

29.000 €

Garsonieră renovată, 17.77 mp, zona Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

1 camere
17,77 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
11

75.000 €

EXCLUSIVITATE Apartament 2 Camere Decomandat 55 ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 3
1987
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 80.000 €
Agenție

6 luni în urmă
8

93.800 €

Ap. 3 camere, open-space, Dancu, intabulat, 0% ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

1 lună în urmă
8

102.900 €

Apartament 3 camere Tatarasi - Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție

2 luni în urmă
4

14.000 €
28 € / mp

Teren pentru casa la 9 km de Iasi

Dancu, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

175.000 €

Vila de vanzare Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Agenție

5 luni în urmă
5

6.100 €

Hala inchiriere sau vanzare, 1700Mp , Iasi - Da ...

Dancu, Iași

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
5

6.100 €

Hala de vanzare sau inchiriere 1700MP, Dancu

Dancu, Iași

La ~5km distanță

Proprietar