Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

30.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol de vanzare

Heleșteni

33.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

20.000 €

Vand casa batraneasc

Costești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

22.000 €

vand casa batraneasca in Comuna Coste?ti, judet ...

Costești

La ~5km distanță

520 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

130.000 €

Casa cu mansarda

Ruginoasa

La ~5km distanță

130 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

10.000 €
4 € / mp

Teren intravilan 2500 mp, Ruginoasa, Iasi

Ruginoasa

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

70.000 €

Vand casa la rosu 170mp

Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

60.000 €

Vand apartament 3 camere D. in Targu Frumos

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

35.000 €
25.000 €

Casa batraneasca locuibila.

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

73 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

170.000 €

Vand casa cu teren

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

469 mp
469 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

57.900 €

Apartament 3 camere, decomandat, 2 bai, oras Ta ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

75.000 €

Casa de vanzare Targu Frumos

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

115 mp
760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

60.000 €

Apartament 3 camere decomandat, 64 mp utili, et ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
20

235.000 €

CASA INDIVIDUALA MOARA DE VANT S+P+M BECI GARAJ

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
113 mp
263 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

54.900 €

Apartament 2 camere de vanzareTargu Frumos,zona ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2 camere
37 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

75.500 €

De vanzare Apartamente 2 camere Orasul Targu F ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2 camere
95 mp
Parter / 4
1986
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
12

235.000 €

Casa de vanzare Tg Frumos

Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
220 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

75.000 €

Vand casa cu etaj la rosu 350mq

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
350 mp
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

89.000 €

Vand Casa cu etaj!Avans-35000 eur+Rate-60 luni!

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2 camere
44 mp
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

80.000 €
5 € / mp

16.000 mp teren la ie?irea din Tg Frumos catre ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

360.000 €

Afacere la cheie

Târgu Frumos

La ~10km distanță

650 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

45.000 €
16.97 € / mp

Vand teren intravilan Cristesti Braesti Iasi

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2.651 mp
2.651 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

57 €

Apartament 3 camere, decomandat, 2 balcoane, 2 ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
1986
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

75.000 €

Vand casa cu etaj la rosu 350mq

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
350 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

14.815 €

Targu Frumos, Iasi, vand apartament cu 3 camere ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

3 camere
95 mp
Parter
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200.000 €

Casa 240 mp in Targu Frumos

Târgu Frumos

La ~10km distanță

4 camere
240 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

38.000 €
26.57 € / mp

Teren Intravilan 1,430 mp Targu Frumos Comision ...

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

1.430 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

62.000 €

apartament

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
2021
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

46.000 €

Vand apartament cu 2 camere

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

116.625 €
75 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Târgu Frumos

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

440.000 €
39.10 € / mp

Teren pentru investiție, Intravilan , 11.254mp ...

Est, Târgu Frumos

La ~10km distanță

11.254 mp teren
Construcții