Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

360.000 €

Casa duplex și teren pe malul lacului

Fierbinți-Târg

5 camere
400 mp
7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

360.000 €

Duplex și teren

Fierbinți-Târg

5 camere
400 mp
7.400 mp teren
Duplex
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
10 € / mp

Teren Ferbinti Targ - 4.000 Mp

Fierbinți-Târg

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
11

64.900 €

Casă cu teren generos de 1.179 mp, Fierbinți, T ...

Fierbinți-Târg

3 camere
98 mp
1.179 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

190.000 €
10 € / mp

teren de vanzare

Fierbinți-Târg

19.000 mp
19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Proprietar, Vand teren 1700 mp Grecii de Jos, I ...

Fierbinți-Târg

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

140.000 €

Fierbinti Targ,casa cocheta la cheie,mobilata-u ...

Fierbinți-Târg

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

47.000 €

casa de vanzare

Fierbinți-Târg

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €

Casa Fierbinti, + anexe, + teren; la 40 km de B ...

Fierbinți-Târg

500 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
8

112.076 €

Vanzare casa si spatiu comercial com Nuci,sat M ...

Micșuneștii Mari

La ~5km distanță

4 camere
215 mp
863 mp teren
2006
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 1700mp

Grecii de Jos

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.000 €

Vand casa din paianta si teren 700m

Micșuneștii Mari

La ~5km distanță

4 camere

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

42.500 €
25 € / mp

Teren Intravilan aproape de Bucuresti

Grecii de Jos

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

33.000 €

Vand casa usor locuibila

Fierbinții de Jos

La ~5km distanță

4 camere
92 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

40.000 €

Casa de vanzare

Fierbinții de Jos

La ~5km distanță

500 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

83.000 €

Casa de vanzare Fierbinti de Jos

Fierbinții de Jos

La ~5km distanță

3 camere
137 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150.000 €

Casa de vanzare

Sitaru

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

13 €
0 € / mp

Teren intravilan 3200 mp, deschidere 47 m, Sita ...

Sitaru

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

160.000 €
20.53 € / mp

Teren 8000 mp | Sitaru-Gradistea | Oportunitate ...

Sitaru

La ~5km distanță

7.792 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

492.037 €
7 € / mp

Ferma si livada de meri in judetul Ilfov

Micșunești-Moară

La ~5km distanță

70.291 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

313.500 €
19 € / mp

Dridu teren pe malul lacului 16500 mp

Dridu

La ~5km distanță

16.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

37.000 €

Casa 3 camere Dridu

Dridu

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
10

125.000 €

DRIDU

Dridu

La ~5km distanță

5 camere
190 mp
1.070 mp teren
f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

41.500 €

Casa de vanzare Dridu

Dridu

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

15.139 €

Cota de 1/2 din casa si teren com. Dridu, Jud. ...

Dridu

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

15 €
0.01 € / mp

Livada tanara, 2000 m, Dridu-Snagov

Dridu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

23.100 €
25 € / mp

Teren intravilan baraj Dridu Ialomita, 924 mp, ...

Dridu

La ~5km distanță

924 mp teren
f.s. 50 m
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

269.000 €
26.18 € / mp

Teren langa padure,aproape de Bucuresti 10 275 ...

Dridu

La ~5km distanță

10.275 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €

Casă cu teren 2.596 mp | Deschidere la drum asf ...

Dridu

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
2.596 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa de vanzare la Dridu Ialomita

Dridu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.200 mp teren